Date
Середа 30 травня 2018 - 15:00 до Неділя 03 Червень 2018 - 15:30
Місце проведення
Мистецький Арсенал

Booking the Future - це серія подій, спрямованих на професійний розвиток представників видавничої спільноти та посилення зв'язків між українським та європейським книжковими ринками.

Протягом 30 травня - 3 червня у Мистецькому Арсеналі дев'ять провідних експертів видавничої індустрії із Великобританії, Греції, Італії, Німеччини, Польщі, Угорщини, Франції та Чехії ділитимуться досвідом, інсайтами та інноваціями у промоції та дистрибуції видань.

Виступи фахівців фокусуються на наступних темах – «поглядах у майбутнє»:

  • Погляд на сучасного читача з точки зору інноваційного маркетингу та нових технологій.
  • Погляд на тенденції європейського книжкового ринку, електронний ринок та способи його інтеграції в стратегії книжкової індустрії, досвід успішних інтелектуальних видавництв, просування "малих" літерату
  • Погляд на майбутнє національних літератур та їхню глобалізацію, культурну політику та книговидання, трансформації ролі великих книжкових подій.

Перейти до розкладу подій

Програма буде корисна видавцям, студентам видавничої справи, спеціалістам із книжкового маркетингу, ініціаторам книжкових стартапів, організаторам літературних подій, представникам книжкових інституцій. 

Booking the Future продовжиться 9 – 13 липня у форматі літньої школи завдяки співпраці з Літературною лабораторією Мистецького Арсеналу. Ключові питання, які будуть розглянуті під час школи: маркетинг та дистрибуція; роль літературних агентів та способи просування авторів на міжнародному ринку; імідж видавництва та автора, книжковий дизайн як аспект маркетингу. 

Реєстрація на літню школу відкриється 28 травня на сторінці www.culturebridges.eu. 

Tag icon
мистецтво