Date
Четвер 04 Червень 2015 -
20:15 до 22:15
Місце проведення
Дивіться церемонію ELTons Awards

Дізнайтеся про новинки та інновації у сфері викладання англійської мови.

Не пропустіть чудову можливість подивитися ELTons Awards в прямому ефірі. ELTons Awards - єдина міжнародна нагорода, яка відзначає інновації у викладанні англійської мови (ELT). Відзнаки вручатимуться освітнім ресурсам, які сприяють вивченню англійської мову і допомагають викладачам у їх роботі. 

Дивіться церемонію ELTons Awards онлайн

Приєднуйтесь до трансляції о 20.15 у четвер, 4 червня, щоб з'ясувати, хто стане лауреатом престижної нагороди ELTons Awards. Список номінантів можна переглянути за посиланням

Візьміть участь у Twitter конкурсі #ELTons2015 і виграйте приз

Висловіть свої думки, задайте запитання та поділіться досвідом за допомогою Twitter, використовуючи хештег #ELTons2015. Автори найбільш цікавих постів отримають цінні призи – добірки публікацій з серії British Council Innovations:

  • Інновації в безперервному професійному розвитку вчителів англійської мови
  • Інновації в професійній підготовці для викладачів англійської мови
  • Інновації в технологіях навчання для викладачів англійської мови
  • Інновації у викладанні англійської мови для мігрантів та біженців.

Розкрийте свій викладацький потенціал

Ми захоплюємось англійською мовою і тими, хто її викладає. За  допомогою наших курсів, експертних консультацій, педагогічних порад, матеріалів і мережі підтримки, ми хочемо допомогти вам стати більш ефективним вчителем англійської мови. Дізнайтеся більше про нашу роботу з викладачами англійської мови в Україні.