European Day of Languages
Date
Неділя 28 вересня 2014 -
11:00 до 18:00
Місце проведення
Офіси Британської Ради та Goethe-Institut, двір НаУКМА

Британська Рада в Україні, Goethe-Institut в Україні, Іспанське посольство, Латвійське посольство в Україні, Польський інститут у Києві, Французький інститут в Україні та Чеський центр у Києві радо запрошують всіх долучитися до відзначення Європейського дня мов. 

28 вересня у приміщенні Британської Ради та Goethe-Institut за адресою вул.Волоська 12/4, а також у дворі НаУКМА пройдуть пробні мовні уроки для дорослих та дітей, презентації навчання в Європі, покази європейського кінематографу, літературні дискусії, майстерні, конкурси, ігри протягом дня та святковий концерт на завершення. Вхід на всі події вільний.

Вперше Європейський день мов був організований у 2001 році Радою Європи в рамках Європейського року мов. Європейська комісія та Європейський центр із вивчення живих мов беруть активну участь в організації заходів у цей день.

Мета Європейського дня мов – привернути увагу аудиторії до мов, якими розмовляють у Європі, поширювати культурне та лінгвістичне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом всього життя.

У Європейському Союзі нараховують 24 офіційні мови, близько 60 регіональних та мов меншин, та більше 175 мов, якими розмовляють емігранти. Існує близько 6 000 - 7 000 мов у світі, більшістю з яких розмовляють в Азії та Африці. Щонайменше половина мешканців планети розмовляє двома або й більше мовами, або розуміють дві або більше мови.