Date
Субота 15 Червень 2019 -
17:00 до 21:00

Головним хедлайнером церемонії вручення хіп-хоп премії RAP.UA Awards 2019, яка відбудеться у Харкові 15 червня, стане лондонський репер Ghetts. Його виступ відбудеться в рамках проекту Британської Ради Selector Live.

Ghetts — резидент Східного Лондона, один з найяскравіших представників грайма – музичного напрямку, який зародився в нульових на стику геріджу і хіп-хопу, і к кінцю десятих переїхав з андеграунду в топи чартів. Музика Ghetts звучала на британських радіостанціях BBC Radio 1, Kiss 100, BBC Asian Network і BBC Radio 1Xtra.

Selector Live – серія концертів, організованих Британською Радою в партнерстві з локальними музичними агентствами в підтримку радіошоу про нову британську музику The Selector. Гостями Selector Live в різні роки ставали British Sea Power, Young Fathers, Slaves, Ghostpoet, Everything Everything, Max Cooper, Benjamin Clementine і інші. На українській мові шоу виходить щовівторка на Радіо Аристократи.

Вручення премії rap.ua awards відбудеться 15 червня в Харкові на арт-заводі «Механіка». Раніше повідомлялося, що першим оголошеним хедлайнером заходу стала білоруська група ЛСП.