19th Annual National IATEFL Ukraine Conference
19th Annual National IATEFL Ukraine Conference
Date
П'ятниця 25 квітня 2014 - 00:00 до Субота 26 квітня 2014 - 00:00
Місце проведення
Університет “Крок”, Київ

Щорічна Національна Конференція IATEFL (Україна) організована за підтримки Кембриджа спільно з IATEFL в Україні, Британською Радою в Україні та Університетом економіки та права «КРОК» (Київ). Професіонали ELT з усієї України та з-за кордону можуть зібратися разом із метою обговорення, осмислення і розвитку своїх професійних ідей та діяльності IATEFL в Україні. Головними доповідачами є гості зі Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії, що мають намір представити сесії та провести семінари на пленарному засіданні конференції. Формат конференції включатиме тематичні засідання, інтерактивні семінари та дискусії. Програма конференції забезпечуватиме надання мережевих можливостей, а також шанс для професіоналів ELT познайомитися з останніми ELT виданнями та послугами на виставці великих ресурсів.

Основні доповідачі пленарного засідання 

Тім Філліпс

Голова департаменту підвищення кваліфікації викладачів англійської мови та іспитів у Британській Раді (Манчестер, Великобританія). Відповідає за розвиток навчальних курсів для викладачів англійської мови та розробка сайту для них. Працював в якості вчителя, тренера та проектного менеджера в Єрусалимі, Іспанії, Португалії, Словаччині та Республіці Македонія. Коло професійних ELT інтересів включає професійний розвиток викладачів англійської мови та використання драми і літератури в ELT  .

Х'ю Деллар

Координатор Центру викладання англійської мови ЦЕЛТ в Університеті Вестмінстера. Щодо його координаційних обов'язків - Х'ю також є викладачем та тренером, тому йому доводиться поділяти свій час між викладанням загальної англійської мови в MA TESOL та роботою тренером на курсах підготовки викладачів. Викладає з 1993 року переважно у Великобританії, проте займався також три роки викладацькою роботою в Джакарті (Індонезія). Разом з Ендрю Волкелі він є автором двох важливих робіт: «Результати та Інновації» та онлайн-курсу підвищення кваліфікації викладачів «Викладання Лексично»

Кінцевий термін подачі заявок для участі - 1 квітня 2014. Форму заяви на участь можна завантажити з сайту www.iatefl-ukraine.org, заповнити та надіслати на електронні адреси writesveta@gmail.com і gannachuiko@gmail.com.