Date
П'ятниця 04 листопада 2016 - 10:00 до Понеділок 21 листопада 2016 - 23:59

Британська Рада в Україні запрошує українських кураторів, фестивальних менеджерів і продюсерів, професійно зацікавлених у мистецтві перформансу і театрі, долучитися до міжнародної делегації бристольського фестивалю In Between Time у 2017 році та взяти участь у його шоукейс програмі. 

Про фестиваль: 

In Between Time: Бристольський міжнародний фестиваль, очолюваний Хелен Коул, посідає центральне місце у розвитку перформативного мистецтва у Великій Британії. У 2017 році ядром фестивалю стане шоукейс програма, що включатиме 15 готових гастрольних проектів від найяскравіших митців і компаній Сполученого Королівства. Куратори, фестивальні менеджери та продюсери з усього світу зможуть скористатися цієї унікальною можливістю, щоби зануритися у найкращі перформативні практики та відібрати найцікавіші роботи для  представлення за кордоном.

Дати і місце проведення: 

Бристоль, 8-12 лютого 2017

До участі запрошені: 

Фестивальні менеджери, куратори виставок, продюсери та промоутери з України, що працюють у сферах театру, танцю та візуального мистецтва або на перетині цих жанрів, а також зацікавлені у включенні британських митців у програми українських фестивалей, виставок тощо. Британська Рада в Україні забезпечить переліт, проживання, покриє візові витрати, а також добові для делегатів, обраних до участі у Міжнародному шоукейсі 2017.

Дедлайн прийому заявок - 21 листопада.

Інформацію про те, як взяти участь шукайте тут.