Співбесіда в University of the Arts
Співбесіда в University of the Arts
Date
Понеділок 10 березня 2014 - 00:00
Місце проведення
Київ

Відкрито запис на творчий відбір (вступну співбесіду) для абітурієнтів на академічні програми в University of the Arts London: Camberwell College of Arts, Central Saint Martins, Chelsea College of Arts, London College of Communication, London College of Fashion, Wimbledon College of Arts.

Історія університету бере свій початок із 1850 року, і відтоді він є провідним ВУЗом у світі з підготовки спеціалістів у галузі мистецтва, моди, дизайну та комунікацій. 

Інтерв'ю-співбесіду проводитиме директор приймальної комісії Лондонського Університету Мистецтв. Для того, щоб записатися на інтерв'ю, необхідно надіслати заявку на електронну адресу art@donstream.com.ua, в якій потрібно вказати Ваш вік, освіту, програму, яка вас цікавить, наявність портфоліо художніх робіт, рівень англійської мови. Після цього вам будуть запропоновані час і дата вступного інтерв'ю з директором приймальної комісії Лондонського Університету Мистецтв.

Співбесіда проходитиме англійською мовою (у разі виникнення труднощів із перекладом у Вас буде можливість скористатися допомогою співробітника «ДонСтрім»). На кожного кандидата виділяється 30 хвилин. Рішення екзаменатора студент дізнається відразу ж по закінченню інтерв'ю і за успішного результату отримує офіційну пропозицію місця у ВУЗі.

Освітня група «ДонСтрім» - офіційний ексклюзивний представник в Україні Лондонського Університету Мистецтв.