Date
Понеділок 13 липня 2020 до П'ятниця 24 липня 2020

Цього року ви маєте можливість взяти участь у воркшопі від Лондонського університету мистецтв, що відбувається за партнерства Британської Ради. 

Воркшоп Modual проходить з 2015 року для студентів Лондонського університету мистецтв і сприяє позитивним змінам завдяки креативним проектам, які створюють учасники. Цьогоріч університет вперше робить його відкритим для охочих з усього світу. 

Протягом двох тижнів у липні 2020 року учасники вигадуватимуть, розвиватимуть та пітчитимуть творчі проекти для позитивних змін, зосереджуючись на таких питаннях як зміна клімату та світ після Сovid-19. Воркшоп завершиться пітчингом фінальних проектів перед науковим колом, інвесторами та громадою. 

Modual створений для підтримки творчих людей на початку їхньої кар’єри та тих, хто прагне розвинути свої креативні навички і готовий до нових викликів. Воркшоп поєднує навчальні елементи та самостійну роботу над проектуванням і створенням проектів. 

Під час воркшопу ви дізнаєтеся більше про ключові принципи дизайн-мислення, agile-практику та метод lean startup, робитимете вправи, які допоможуть вам визначити свою творчу пристрасть та мету і знайти однодумців для співпраці. Друга частина Modual: Open Futures присвячена прототипуванню та тестуванню ідей. Ви працюватимете у міждисциплінарній команді під менторством від Studio Moross, Blast Theory, Extinction Rebellion, Design Manchester, команди Modual, почуєте фахівців індустрії зі Школи мистецтв Глазго та Британської Ради. 

Робоча мова воркшопу – англійська. Участь у ньому безкоштовна. Кількість мість обмежена, присутність на всіх сесіях у будні дні є обов’язковою (у вихідні сесій немає). 

Взяти участь можуть студенти, випускники та всі охочі, яким більше 18 років. Наявність відповідних до тем воркшопу кваліфікацій не є обов’язковою. До участі запрошуються люди з різним досвідом, пріоритетними у відборі будуть заявки вмотивованих учасників, які готові бути присутніми на всіх сесіях воркшопу протягом двох тижнів (щодня у будні з 12:00 до 19:00 за київським часом). Необхідними є наявність ноутбука або планшета та хорошого інтернет-з’єднання.

Дедлайн подачі заявки – 1 липня. Пріоритет надаватиметься раннім заявкам – підтвердження надсилатиметься раз на два тижні. 

Для відібраних учасників 3 липня з 12:00 до 14:00 за київським часом відбудеться обов’язкова для участі подія, під час якої вони зможуть дізнатися про онлайн платформи та інструменти для воркшопу, а також поставити всі запитання, які цікавлять.