Date
Середа 13 грудня 2017 - 19:00 до Середа 20 грудня 2017 - 22:00

Фестиваль «Нове Британське кіно» переставляє українській аудиторії усе найкраще із кінематографу Сполученого Королівства. Шоукейс найдобірнішого британського кіно поєднує художні стрічки, популярні документальні роботи та спеціальні події. Цьогоріч разом із  партнером "Артхаус Трафік" ми підготували для гостей фестивалю насичену програму. 

Фестиваль триватиме з 13 до 20 грудня у Києві (кінотеатр "Київ"). Після закінчення фестивалю в Києві активісти й керівники кіноклубів зможуть провести у своєму місті ретроспективні покази програм «Нового британського кіно» в рамках проекту «Артхаус Клуб». Для цього потрібно буде подати заявку на  сайті.

Фестиваль відкриває фільм “Вбивство священного оленя” Йоргоса Лантімоса (“Лобстер” та “Ікло”). У головних ролях - Колін Фаррелл та Ніколь Кідман. Ще один фільм з програми Канн - “Тебе ніколи тут не було” від британської майстрині психологізму Лінн Ремсі (“Щось не так з Кевіном”). Режисерка й сценаристка розділила в Каннах приз за найкращий сценарій із Лантімосом.

Культовий “На голці” Денні Бойла за романом Ірвіна Велша нарешті отримав своє продовження у стрічці “Т2: Трейнспоттінг”.

"Земля божа” - фільм дебютанта Френсіса Лі, історія молодого фермера, переобтяженого домашньою роботою, через що він наймає румунського іммігранта — і закохується в нього.

“Останній портрет” - режисерська робота відомого голівудського актора Стенлі Туччі, оповідь про одного з найвидатніших митців ХХ століття — Альберто Джакометті, з володарем “Оскара” Джеффрі Рашем.

І традиційно - добірка найкращих короткометражок останнього року за версією Британської академії кіно й телемистецтва (BAFTA). «Британія. Коротко» – це колекція із анімаційних та ігрових робіт, які охоплюють розмаїття жанрів і тем.

Всі покази відбуваються мовою оригіналу з українськими субтитрами.