Date
Середа 01 березня 2017 - 19:30 до Четвер 02 березня 2017 - 19:00
Місце проведення
Київський академічний театр юного глядача на Липках.

Танцювальна компанія Candoco об’єднує професіоналів з інвалідністю та без. Створюючи майстерні та видовищні постановки, колектив підважує звичне сприйняття сучасного танцю, фізичних можливостей та естетики актуального мистецтва. Відзначаючи своє 25-річчя, Candoco представлять київській аудиторії свої найбільш приголомшливі перформанси: Beheld" та "Set and Reset/Reset". Покази відбудуться у Київському академічному театрі на Липках 1 березня о 19:30 та 2 березня о 19:00.

Британський танцюрист Александр Вітлі швидко здобув популярність завдяки своїй зухвалій та віртуозній хореографії. Його постановка "Beheld" для Candoco поєднує в собі потужні дуети та групові сцени, що справді перехоплюють подих. Дію супроводжуватиме гіпнотична музика німецького композитора Нілса Фрама в адаптації Рутгера Зудервельта. У цій постановці сім танцівників компанії Candoco досліджують можливості та обмеження навколишнього простору, котрі диктують нам, як сприймати самих себе і як дивитися на світ.

У постановці "Set and Reset/Reset" танцюристи компанії створюють нову версію культової роботи американської хореографині Тріши Браун Set and Reset. Оригінальна постановка була вперше представлена у Бруклінській музичній академії у Нью-Йорку у 1983 році. У 2011 році Candoco спільно з танцювальною компанією Тріши Браун поставили її знову, підлаштувавши хореографію під особливу тілесність артистів з інвалідністю. Це перший випадок, коли такий знаковий твір був відтворений інклюзивною танцювальною групою.

Покази у Києві супроводжуватимуться практичними майстер-класами для усіх охочих, про реєстрацію на які ми оголосимо окремо.