Lu Nascimento
Date
Середа 29 квітня 2020 -
19:00 до 20:30
Місце проведення
Онлайн-подія

29 квітня Британська Рада розпочинає серію онлайн подій PlayUK – фестивалю інновацій та взаємодії мистецтва і високих технологій. У фокусі фестивалю – британська ігрова індустрія, яку представлять фахівці британської гейм-індустрії у серії майстер-класів в режимі реального часу та попередньо записаних інтерв’ю. Фестиваль триватиме до кінця вересня, тож слідкуйте за анонсами подій. 

На першій онлайн-сесії під назвою The Value in Indie Art Direction спікерка Лу Насіменто проведе слухачів шляхом креативного арт-дирекшену для створення інді-гри на прикладі піксельного мистецтва. Вона розкаже, яку цінність має концептуальне мистецтво для створення гри і чому потрібно документувати арт-дирекшн. Ви дізнаєтесь, як найкраще використовувати створене вами мистецтво та як передавати інформацію своїй команді незалежно від часових поясів.

НАШ СПІКЕР - ЛУ НАСІМЕНТО

Лу Насіменто є співзасновником та арт-директором компанії Bunnyhug Games. Загалом протягом кар’єри в гейм-індустрії, вона працювала в різних ролях над різними проектами, серед яких Wargroove, Timespinner та Assemble with Care. У 2019 році вона отримала нагороду Creative Impact від WIG MCV, і зараз прагне максимізувати цінність використання в іграх ілюстрацій та піксельного мистецтва. .

Ігрова індустрія Великої Британії – визнаний міжнародний майданчик, де створюються революційні ігри та працюють підприємливі розробники – від кодерів до дизайнерів, від продюсерів до розробників, яких об’єднує жага до інновацій та міжнародної співпраці. Маючи на меті об’єднати усіх зацікавлених у сфері комп’ютерних ігор Британська Рада перенесла PlayUK 2020 у онлайн формат.  Прямі трансляції проводитимуть провідні британськ фахівці: геймери, дизайнери та творці поділяться своїм  досвідом та знаннями із розробки ігор на всіх стадіях, від написання сценарію до створення візуального та звукового ряду та  розкриють багато інших тем.