PlayUK 2020: Bitsy
Date
Середа 27 травня 2020 -
19:00 до 20:30
Місце проведення
Онлайн-подія

Через пандемію Covid-19 Британська Рада перетворила фестиваль інновацій та взаємодії мистецтва і високих технологій PlayUK у онлайн-подію. У фокусі фестивалю – британська гейм-індустрія, яку представлять фахівці у серії майстер-класів в режимі реального часу. Фестиваль триватиме до кінця вересня, тож слідкуйте за анонсами подій. 

Наша наступна подія називається "Bitsy - невеликий інструмент для створення відеоігор". На цій зустрічі Клер Морвуд представить безкоштовний веб-інструмент Bitsy і покаже як створювати в ньому невеликі прості ігри. Bitsy чудово підходить для створення невеликих пригод-історій з використанням піксельної естетики. Для використання Bitsy не потрібно вміти кодувати, платформа доступна для використання із будь-яким рівнем навичок у розробці ігор, навіть для абсолютних початківців, які зможуть зробити просту гру за кілька годин. Клер Морвуд представить цей інструмент, розповість про його характеристики на прикладі створення невеликої гри, а потім продемонструє кілька прикладів ігор, зроблених у Bitsy, які чудово використали функції та обмеження цього інструменту.

НАШ СПІКЕР – КЛЕР МОРВУД

Клер - програмістка, художниця та ігрова дизайнерка-самоучка. Вона є співзасновницею студії розробки ігор 3-Fold Games, яка незабаром випускає свою першу гру «Перед тим, як забути». У своїй роботі вона є прихильником використання «маленьких інструментів» для розробки і використовує Bitsy з 2017 року. Після участі у двох змаганнях Bitsy Game Jams вона написала нову гру під назвою Tutorial та супровідний блог -пост, який зараз став одним із найбільш широко використовуваних навчальних посібників для Bitsy. Вона проводить семінари із використання Bitsy і захоплюється потенціалом для експериментів та доступністю цієї платформи для нових творців ігор.

Ігрова індустрія Великої Британії – визнаний міжнародний майданчик, де створюються революційні ігри та працюють підприємливі розробники – від кодерів до дизайнерів, від продюсерів до розробників, яких об’єднує жага до інновацій та міжнародної співпраці. Маючи на меті об’єднати усіх зацікавлених у сфері комп’ютерних ігор Британська Рада перенесла PlayUK 2020 у онлайн формат.  Прямі трансляції проводять провідні британські фахівці: геймери, дизайнери та творці поділяться своїм  досвідом та знаннями із розробки ігор на всіх стадіях, від написання сценарію до створення візуального та звукового ряду та  розкриють багато інших тем.