Pitch Perfect: Practical Pitching Advice for Indies
Date
Середа 29 липня 2020 -
19:00 до 20:30
Місце проведення
Онлайн-подія

Через пандемію Covid-19 Британська Рада перетворила фестиваль інновацій та взаємодії мистецтва і високих технологій PlayUK у онлайн-подію. У фокусі фестивалю – британська гейм-індустрія, яку представлять фахівці у серії майстер-класів в режимі реального часу. Фестиваль триватиме до кінця вересня, тож слідкуйте за анонсами подій. 

Наступна подія серії PlayUK називається "Ідеальний пітч: практичні рекомендації для незалежних розробників". На цьому вебінарі Аластер Хебсон пояснить, як забезпечити фінансування проекту або досягти укладання угоди про видання гри. Робити пітчинг інді-проектів в ці дивні дні, часто через відеоконференції, все ще складно. Ми проводимо цей вебінар, щоб дати командам практичні, дієві, стратегічні поради щодо того, як уникнути поширених помилок, і найкращим чином представити свій проект.

НАШ СПІКЕР: АЛАСТЕР ХЕБСОН

Аластер - керівник спеціальних проектів у SUPERHOT. Назва його посади досить невизначена, але саме вона відображає той широкий спектр задач, які він виконує для команди. Раніше він керував власною мікростудією, розробляв ігри та присвячував багато часу пітчингам проектів. Колись він також був ігровим дизайнером і працював над такими франшизами, як Horizon Zero Dawn, Killzone та GTA.

Ігрова індустрія Великої Британії – визнаний міжнародний майданчик, де створюються революційні ігри та працюють підприємливі розробники – від кодерів до дизайнерів, від продюсерів до розробників, яких об’єднує жага до інновацій та міжнародної співпраці. Маючи на меті об’єднати усіх зацікавлених у сфері комп’ютерних ігор Британська Рада перенесла PlayUK 2020 в онлайн формат.  Прямі трансляції проводять провідні британські фахівці: геймери, дизайнери та творці поділяться своїм  досвідом та знаннями із розробки ігор на всіх стадіях, від написання сценарію до створення візуального та звукового ряду та розкриють багато інших тем.