Knowledge is Great
Knowledge is Great
Date
Вівторок 11 лютого 2014 -
11:00 до 23:59
Місце проведення
Британська Рада, Київ

Запрошуємо представників ЗМІ на прес-конференцію з нагоди підготовки до масштабної освітньої виставки “The Great British Summer” у Києві в березні ц.р.

У прес-конференції візьмуть участь Посол Великої Британії в Україні Саймон Сміт, директор Британської Ради в Україні Мартін Даул та директор освітньої групи ДонСтрім Олена Хількова.

На прес-конференції йтиметься про переваги сучасної британської освіти та шкільних освітніх програм, будуть оголошені соціальні ініціативи британських навчальних закладів для вчителів і школярів України, подробиці про британські навчальні заклади, які візьмуть участь у березневій події та про ексклюзивні гранти й стипендії для відвідувачів виставки у березні, а також буде презентовано спеціальний веб-сайт виставки.

Прес-конференція відбудеться у вівторок, 11 лютого 2014 року, об 11:00 в офісі Британської Ради в Україні за адресою вул. Григорія Сковороди, 4/12. Акредитація ЗМІ обов’язкова. З питань акредитації звертайтеся до відділу преси Посольства за тел.: (044) 4903652/65 або е-поштою: ukembinf@gmail.com. Завершення акредитації – о 16:00 у понеділок, 10 лютого.

Примітки для редакторів

  • Освітня виставка “The Great British Summer” відбудеться 22 березня в приміщенні готелю Hyatt у рамках промо-кампанії GREAT Britain in Ukraine, що буде проводитись упродовж 2014 року. Мета виставки – надати можливість українській публіці та, зокрема, молодим і талановитим людям дізнатися про літні освітні програми з уст представників понад 15 загальноосвітніх закладів із різних куточків Великої Британії.
  • Організаторами виставки виступають Посольство Великої Британії в Україні, Британська Рада в Україні and освітня група ДонСтрім.
  • Спонсори промо-кампанії GREAT Britain in Ukraine – «Шелл» в Україні, Ernst & Young в Україні та Британсько-українська торгова палата; партнери – Whites Group, AWT Баварія та Winner Imports Ukraine; офіційний авіаперевізник – British Airways.
  • Британія відома у всьому світі своїми навчальними традиціями та ефективною системою освіти, глибоко інтегрованою в реальний сектор економіки. Щороку близько 400 тис. громадян з усього світу приїжджають у Британію для вивчення англійської мови. У 2013 році 3250 громадян України отримали візи для навчання у Великій Британії на різних програмах.