Конференція SEE into the Future
SEE into the Future Conference
Date
Четвер 13 лютого 2014 - 00:00 до П'ятниця 14 лютого 2014 - 00:00
Місце проведення
Стамбул

Оскільки рівень безробіття серед молоді у деяких країнах сягає 60%, державні політики, освітяни, бізнес-лідери у всій Європі намагаються знайти рішення, які допоможуть забезпечити надійне економічне майбутнє. Британська Рада у партнерстві з Радою вищої освіти Туреччини проводить 2-денну конференцію SEE into the Future.

Представники центральних та місцевих органів влади, бізнесу та освіти з Південно-Східної Європи та Центральної Азії розглянуть питання професійних навичок, підприємництва та зайнятості молоді у 21-му столітті. 

Візьміть участь у конференції та дізнайтеся думки експертів із питань зайнятості, соціальної інтеграції та професійних навичок, які представляють такі організації як Європейська Комісія, Організація Економічного Співробітництва та Розвитку та уряди різних країн щодо цих актуальних питань. 

Під час конференції у Вас буде шанс дізнатися про заходи, що вживають сусідні країни для вирішення проблем зайнятості молоді, а також обговорити з лідерами у сферах державної влади, бізнесу та освіти, які професійні навички необхідні для сфер сучасної економіки.

Робочі мови – англійська, турецька та російська. Для учасників конференції буде забезпечено синхронний переклад. 

Де можна більше дізнатися про конференцію

Ви можете більше дізнатися про конференцію та її учасників, завантаживши програму.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у роботі конференції, зареєструйтеся за цим посиланням.

Ми пропонуємо безкоштовну участь у цій конференції, дякуючи нашим партнерам та враховуючи наші зобов’язання на підтримку ефективної політики та практичної зайнятості, навичок та підприємництва шляхом проведення міжнародних дискусій та дебатів. Ця пропозиція передбачає участь у всіх сесіях конференції, перерви на каву, обіди під час двох днів конференції та прийняття.

За більш детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, за адресою tugce.yapici@britishcouncil.org.tr.