Date
Неділя 13 грудня 2015 -
20:00 до 23:59
Місце проведення
Sentrum, Kyiv

13 грудня о 20:00 у клубі Sentrum виступлять ексцентричні улюбленці британської публіки Everything Everything. Подія стане яскравим закінченням фірмової серії концертів актуальної музики від Британської Ради та радіошоу The Selectorу 2015 році.

Музичний квартет із Манчестера випустив уже три альбоми: дебютний “Man Alive” потрапив у топ-20 найбільш продаваних альбомів Великої Британії у 2010 році і був номінований на Mercury Prize, слідом за ним хлопці отримали премію гільдії саунд-продюсерів за найкращий сингл року – трек “Kemosabe” із другого студійника “Arc”, а завдяки третьому, – безумовно, найеклектичнішому запису “Get To Heaven” - Everything Everything вихором розкачали один із найбільших фестивалів світу Glastonbury.

У їхній музиці переплітаються складні ритми, непередбачувані інструментальні партії та аранжування, а хльосткий фальцет лідера гурту Джонатана Хіггса без попередження перемикає між різними стилями і гострими сюжетами, що миготять у безкінечному потоці новин чи у стрічках соціальних мереж.

Технічні, енергійні, вони багато експериментують із формою, вигадують власний синтаксис, провокують, заграють із публікою, ідеально вписуючи свою ексцентричність в англійську музичну традицію. Тим часом музичні критики пророкують, що у 2015 році навряд чи вийде багато записів, шо настільки точно відповідатимуть своєму часу.

Вартість квитків на Selector Live: Everything Everything - від 300 гривень.

Серія вечірок Selector Live, організована Британською Радою в Україні спільно з Sentrum на підтримку радіошоу The Selector, представляє українській аудиторії музику найрізноманітніших напрямків – від гітарного інді-року до “інтелектуальної” електроніки. Перша вечірка проекту відбулася 7 липня 2015 за участю лауреатів Mercury Prize 2014 - шотландської хіп-хоп команди Young Fathers. Наступним гостем Selector Live став  меланхолійний британець Ghostpoet, концерт якого відбувся у Києві 24 вересня, а за ним 20 жовтня до Києва завітали запальні Slaves.

В Україні The Selector виходить щосереди та щонеділі о 20:00 в ефірі Просто Радіо, а також у цей самий час щочетверга та щосуботи – на онлайн-радіо Аристократи. Незмінним продюсером та ведучою української версії програми є Валерія Чачибая.

Докладніше: www.britishcouncil.org.ua/selector