Date
Неділя 05 Червень 2016 -
20:00 до 23:59
Місце проведення
Sentrum Club

Британська Рада та Sentrum продовжують другий сезон концертів нової британської музики Selector Live. 5 червня у Києві з презентацією нового альбому “Come All Sufferers” виступить 26-річний соло-музикант із Лондона Ґебріел Брюс.

Його називають “диско Леонардом Коеном”, обдарованим надзвичайно глибоким голосом. Дебютний альбом “Love In Arms” (2013) отримав схвальні відгуки від NME, DIY, The Guardian і порівняння із рядом легенд - від Тома Уейтса до Девіда Боуї. Із останнім Ґебріела поєднує потяг до театралізованого самовираження і невгамовних експериментів із жанрами - він легко пірнає у диско та R&B, метал та гранж, може запросто відкласти драм-машинку на користь органу, й при цьому лірика у дусі витягів із Старого Заповіту аж ніяк не постраждає.

У нього чимало чудернацьких захоплень - від таксидермії до онейрології, науки про сон, що інколи відображені в естетиці створення його музики: приміром, перший сингл “Sleep Paralysis” був випущений відразу на вінілі у супроводі ілюстрованої книги, до якої увійшли дада-поезії та ескізи самого Ґебріела, цитування французького сюрреаліста Поля Елюара і вирізки з медичних статей, що досліджують феномен сонного паралічу.

У травні, символічно на Великдень, вийшов реліз його другого альбому “Come All Sufferers” - запису про кінець світу та щемкої оди потонулому ковчегу, першим у якому почали тріщати людські стосунки.

Воскресіння - чи не найвдаліша метафора для того, хто спав непробудним сном упродовж останніх трьох років. Українські слухачі стануть одними з перших свідків зміцнілого таланту Ґебріела 5 червня, а опісля у його планах - спільний виступ із Florence and the Machine на лондонському фестивалі BST Hyde Park 2 липня 2016.

Вартість квитків на Selector Live: Gabriel Bruce - 300 грн. Квитки можна придбати за посиланнями: 
https://hmg.karabas.com/all/concerts/gabriel_bruce
https://www.concert.ua/eventpage/gabriel-bruce

Довідка: 

Серія концертів Selector Live, організована Британською Радою в Україні спільно з Sentrum на підтримку радіошоу The Selector, представляє українській аудиторії музику найрізноманітніших напрямків – від гітарного інді-року до “інтелектуальної” електроніки. 

Торік у проекті взяли участь лауреати премії Mercury Prize 2014 - шотландcька хіп-хоп команда Young Fathers, за якою послідували не менш яскраві концерти Ghostpoet, Slaves та Everything Everything.

Tag icon
мистецтво