Date
Субота 14 травня 2016 -
19:00 до 23:59
Місце проведення
Жовтневий палац

Selector Live: Бенджамін Клементайн

Бенджамін Клементайн, переможець Mercury Prize 2015, виступить у Києві 14 травня в рамках серії концертів Selector Live.

Перед київськими слухачами музикант презентує свою дебютну платівку ‘At Least For Now’. Саме цей альбом отримав Mercury Prize – премію за кращий незалежний альбом року у Великобританії, за яку цьогоріч боролися такі виконавці як Florence + The Machine, Aphex Twin, Джеймі Сміт (Jamie XX) та інші.

“Я — експресіоніст. Я співаю про те, що говорю, а говорю про те, що відчуваю; відчуваю, що граю щиро як ніхто інший», – коментує сам Бенджамін.

Завдяки його драматичній, натхненній та зворушливій манері виконання й незрівнянному вокалу Бенджаміна часто називають “чоловічою реінкарнацією Ніни Сімон.”

Перший виступ Бенджаміна в Україні продовжує серію концертів нової британської музики Selector Live, в рамках якої до Києва раніше завітали Young Fathers, Ghostpoet, Slaves та Everything Everything.

Організатори концерту – Британська Рада в Україні та концертна агенція H2D.

Світові видання про Бенджаміна:

“Його талант, поетичність і спритність у вигадуванні дивних мелодій є безсумнівними. На цьому перенасиченому ринку справжні індивідуальності завжди будуть підніматися над іншими.” (All Music)

“Його пісні для фортепіано звучать неповторно.” (The Observer)

“Один з найбільш самобутніх голосів нашого покоління.” (The National)