Баннер Selector PRO 2022
Date
П'ятниця 18 лютого 2022 до Субота 19 лютого 2022

5-ий міжнародний музичний форум Selector PRO повертається! Зустрічайте онлайн у лютому!

Під темою цьогорічного форуму «Нова норма, що постійно змінюється» (The Ever-changing New Normal) ми продовжуємо досліджувати, як музична індустрія справляється з проблемами, викликаними пандемією, і сфокусуємося на тому: Як залучити аудиторію та монетизувати музику в Інтернеті? Як планувати під час непередбачуваної пандемії? Як диверсифікувати канали доходів?  

Форум відбудеться 18-19 лютого 2022 року і включатиме вісім модерованих панельних дискусій на різні теми з життя музичної індустрії. Ми обговоримо досвід попередніх двох років та колаборації із Джейн Біз (The Factory, Manchester International Festival, Велика Британія), Полом МакГіверном (Playbook artists, Велика Британія) та Беріл Саріалтун (My city My sound project, Туреччина) щодо організації роботи дистанційно. Донна Клоуз (5G Festival, UK, Велика Британія) розгляне інновації, які можуть зробити гібридні заходи привабливими та захопливими разом з Антоном Воловиком (Reface, Україна), який своєю чергою розкаже, як артисти можуть залучати та розважати свою аудиторію. Джойті (Rinse FM DJ, Велика Британія) допоможе розібратися з тим, як боротися з негативом в Інтернеті, дискусію також підтримають Еллі Джайлз (Step Music Management, Велика Британія) та дві українські представниці: Анастасія Бабічева (Masterskaya, Україна) та психолог Віра Кравченко.  

Питання авторських прав стають все більш актуальними із чимраз більшим ринком цифрової музики. Наша експертка Шауні Кабалєро (Go 2 Agency, Велика Британія) проллє світло на такі важливі питання: як захистити свою роботу та отримувати авторські відрахування; які правила застосовуються до креативного онлайн-контенту та що робити, якщо ваша робота використовується без дозволу. Також ми почуємо розмову між делегатами двох майже діаметрально протилежних музичних ринків — Джона Данна (Parallel Lines, Велика Британія) та Георгія Кіконішвілі (Electronauts / Bassiani / Horoom Nights, Грузія): як вони будують свої команди та які методи роботи використовують, як вони “пережили” останні 2 роки та що впливає на незалежну музику в їхній країні. А екологічну тему, що набирає обертів останні роки, розглянуть досвідчені експертки Клер О'Ніл (Claire O'Neill (A Greener Festival (AGF), Велика Британія), Фейматта Конте (Environmental Sustainability Manager for the Manchester International Festival, Велика Британія) та музична активістка Віра Логданіді (Rhythm Büro, Україна). Вони підкреслять роль артиста та аудиторії у побудові сталого світу, а також як внести систематичні зміни за допомогою сили мистецтва.

Крім того, ми обговоримо нові способи спільної роботи, як ефективніше керувати часом, працюючи на відстані, які виклики існують під час створення онлайн-команди, як ефективно залучити аудиторію, монетизацію роботи в онлайн-просторі та багато іншого.  

Форум Selector PRO буде проходити на першокласній онлайн-платформі, яка надає безліч корисних функцій, таких як майданчик для нетворкінгу, інтерактивні семінари та дискусії, кімнати для індивідуальних зустрічей, бібліотека ресурсів для для повторного перегляду стрімів, а також в цілому приємний і безсумнівно корисний досвід.

Участь у форумі безкоштовна, а для доступу необхідно лише зареєструватися. Дані для входу та інструкції щодо навігації онлайн-платформою ви отримаєте перед подією.

Дізнайтеся більше про серію професійних подій для представників музичної індустрії України Selector PRO.