Date
Четвер 07 травня 2020 -
16:00 до 17:00
Місце проведення
Онлайн-подія

У рамках кампанії #StayHome Британська Рада організовує серію "Діалогів" для університетів, які допоможуть підтримувати зв’язок з колегами з усього світу та обмінюватися досвідом.

7 травня ми розпочали серію діалогів у форматі онлайн і дізналися, як різні університети справляються із ситуацією, що склалася.

Доповідачами були:

  • Саймон Гай, проректор, Університет Ланкастер
  • Разія Ісаєва, директор з питань розвитку, Університет Хазар, Азербайджан
  • Роман Шулик, Національний університет «Острозької академія», Україна
  • Івана Крайнчаніч, старший викладач, Лондонський університет Саут-банк

Під час сесії учасники дискусії поділилися досвідом свого університету щодо використання технологій у відповідь на поточні виклики, з якими стикаються студенти, викладачі та університети загалом. Доповідачі наводили приклади того, які технології ефективно використовуються, які не працюють, і які будуть актуальними у майбутньому. 

Наприкінці сесії учасники мали можливість поставити питання доповідачам.

Про доповідачів

Разія Ісаєва

Разія Ісаєва викладає менеджмент в Університеті Хазар з 2003 року. Вона отримала ступінь бакалавра та магістра у Школі економіки та менеджменту в Університеті Хазар. Зараз вона отримує ступінь доктора наук у сфері управління освітою в Університеті Хазар. Сфера її наукового інтересу — залучення студентів до діяльності університету та вплив на успішність студентів. Вона проходила стажування в університетах Великої Британії та США. Разія Ісаєва має великий досвід управління організаціями різних розмірів, що працюють в Азербайджані. На разі вона працює директором з питань розвитку Університету Хазар та очолює кілька проектів, пов’язаних із навчанням студентів, розвитком викладачів та управління університетом.

Саймон Гай

Основним завданням проректора Саймона Гая є розробка і реалізація цифрової, глобальної та стратегією розвитку університету Ланкастера. Він курує створення нового університетського містечка в Лейпцигу та продовжує розвивати кампус у Китаї, працює над зміцненням зв'язків з усіма міжнародними партнерами, у тому числі у Гані та Малайзії. Саймон Гай відповідальний за впровадження цифрової програми, забезпечення цифрової підтримки інфраструктурних та операційних процесів і застосування цифрових інновацій в академічній практиці. Саймон є ключовою особою з питань розвитку університету, сталого розвитку, роботи з випускниками, роботи зі збору коштів і керує бібліотекою.