Date
Понеділок 11 жовтня 2021 до Субота 12 лютого 2022

З 8 по 12 лютого до нас приєднаються понад 28 університетів з усієї Великої Британії. Ви зможете зарезервувати приватні онлайн-зустрічі з представниками університетів та відвідати вебінари, щоб дослідити все, що вам потрібно знати про навчання у Великій Британії.

Крім того, ви зможете дізнатись про нові можливості отримання стипендій від британських організацій, дослідити процес імміграції, кар'єрні перспективи та можливості працевлаштування після навчання у Великій Британії, а також ознайомитися детальніше з процесом подачі заявки до університетів.

Ключові дати

 • 8-12 лютого 2022 року: Study UK: Знайомтесь з університетами Великої Британії онлайн – якщо ви пропустили наші онлайн-ярмарки у жовтні та листопаді, не хвилюйтесь. Ми проводимо п'ятиденний захід для всіх, хто хотів би поставити більше питань своїм обраним університетам. Ви матимете можливість записатися на індивідуальні зустрічі та поспілкуватися в онлайн чаті з представниками університетів Великої Британії.

Зареєструйтесь зараз: https://study-uk-events-we.britishcouncil.org/?c=ua

Реєстрація безкоштовна та відкрита для студентів з Туреччини, Казахстану, Узбекистану, Росії, України, Ізраїлю, Албанії, Вірменії, Азербайджану, Боснії та Герцеговини, Грузії, Косово, Північної Македонії, Чорногорії та Сербії.

Хто може приєднатися до цієї події?

Захід підходить для студентів усіх рівнів, консультантів, учителів та батьків. Якщо ви:

 • хочете отримати перший ступінь бакалавра (BA) або магістра (MA) або досліджуєте аспірантуру
 • знаєте предмет, який хочете вивчати, та університет, до якого хочете подати документи; або не знаєте, з чого почати, і це ваш шанс отримати необхідну інформацію безпосередньо від університетів та експертів.

Що відбудеться під час заходу?

Після реєстрації на платформі ви зможете:

 • відвідувати вебінари про конкретні предмети та кар’єри, а також слухати про різні курси бакалаврату та аспірантури
 • зарезервувати приватні онлайн-зустрічі та чати з представниками університетів Великої Британії
 • дізнатися про стипендії та інші варіанти фінансування
 • дізнатися про можливості працевлаштування після навчання у Великій Британії
 • отримати інформацію про нові візи для студентів
 • отримати поради щодо того, як заповнити заявку
 • дізнатися про вимоги до рівня англійської мови для навчання у Великій Британії
 • поставити свої запитання, отримати відповіді та почати планувати свою навчальну подорож до Великої Британії
 • подивитися вебінари з жовтневого Study UK ярмарку, які охоплюють усі аспекти навчання та життя у Великій Британії.

Як мені взяти участь?

Просто натисніть кнопку реєстрації та заповніть форму зі своєю інформацією, освітою та інтересами. Ви отримаєте електронний лист із підтвердженням реєстрації, щоб розпочати досліджувати платформу та дізнатися більше про університети-учасники, стипендії та предмети, які вас цікавлять.

Ексклюзивна пропозиція для тих, хто зареєструвався

Цього року ті, хто зареєструвався на онлайн-захід Study UK також отримають безкоштовну та ексклюзивну пропозицію з пакетом IELTS Coach Express. IELTS Coach – це персоналізований онлайн-коучинг, який надається експертами IELTS та Британською Радою. Послуга може бути використана для аналізу особистих потреб для вдосконалення навичок IELTS, групових або приватних занять. Для учасників заходу Study UK буде запропоновано ексклюзивний Express пакет на 12 кредитів. Щоб скористатися пропозицією, зареєстровані повинні з 1 січня по 18 лютого 2022 року оплатити будь-яку доступну тестову сесію IELTS у Британській Раді. Ознайомтеся з умовами надання послуг.

Зареєструйтесь зараз