Date
Понеділок 11 жовтня 2021 до Субота 12 лютого 2022

З 11 жовтня по 12 лютого до нас приєднаються понад 30 університетів з усієї Великої Британії. Ви зможете зарезервувати приватні онлайн-зустрічі з представниками університетів та відвідати вебінари, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про навчання у Великій Британії.

Крім того, ви зможете дізнатись про новий процес імміграції до Великої Британії, відкрити нові можливості отримання стипендій урядом та британською організацією-учасницею, а також дізнатися більше про процес подачі заявки.

Ключові дати

 • 11-15 жовтня 2021 року: Study UK вебінари: перед зустріччю з університетами Великої Британії приєднайтесь до них, щоб дізнатися базову інформацію та про стипендії
 • 25 жовтня – 3 листопада 2021 року: Онлайн-ярмарок Study UK: Знайомтесь з університетами Великої Британії – це десятиденний захід, на якому ви зможете записатися на індивідуальні зустрічі з представниками університетів Великої Британії, обговорити свої плани та поставити будь-які питання, які у вас можуть виникнути. Університети також проводять вебінари, щоб ви могли дізнатися все про студентське життя у Великій Британії. Теми, які будуть розглянуті, включатимуть: управління вашим бюджетом, життя у Великій Британії, як поселитися та як написати особисту заяву.
 • 8-12 лютого 2022 року: Study UK: Знайомтесь з університетами Великої Британії онлайн – якщо ви пропустили наші онлайн-ярмарки у жовтні та листопаді, не хвилюйтесь. Ми проводимо п'ятиденний захід для вас та усіх, хто хотів би поставити більше питань своїм обраним університетам. Ви матимете можливість записатися на індивідуальні зустрічі та поспілкуватися з представниками університетів Великої Британії.

Зареєструйтесь зараз: https://study-uk-events-we.britishcouncil.org/

Реєстрація безкоштовна та відкрита для студентів з Туреччини, Казахстану, Узбекистану, Росії, України, Ізраїлю, Албанії, Вірменії, Азербайджану, Боснії та Герцеговини, Грузії, Косово, Північної Македонії, Чорногорії та Сербії.

Хто може приєднатися до цієї події?

Захід підходить для студентів усіх рівнів, консультантів, учителів та батьків. Якщо ви:

 • хочете отримати перший ступінь бакалавра (BA) або магістра (MA) або досліджуєте аспірантуру
 • досвідчений мандрівник або ви вперше за кордоном
 • знаєте предмет, який хочете вивчати, та університет, до якого хочете подати документи; або не знаєте, з чого почати, то це ваш шанс отримати необхідну інформацію безпосередньо від університетів та експертів.

Що відбудеться під час заходу?

Після реєстрації на платформі ви зможете:

 • відвідувати вебінари про конкретні предмети та кар’єри, а також слухати про різні курси бакалаврату та аспірантури
 • назначити приватні онлайн-бесіди з представниками університетів Великої Британії
 • дізнатися про витрати на навчання та проживання у Великій Британії, включаючи інформацію про стипендії та інші варіанти фінансування
 • отримати інформацію про нові візи для студентів
 • отримати поради щодо того, як заповнити заявку
 • дізнатися про вимоги щодо рівня англійської мови для навчання у Великій Британії
 • поставити свої запитання, отримати відповіді та почати планувати свою навчальну подорож до Великої Британії.

Як мені взяти участь?

Просто натисніть кнопку реєстрації та заповніть форму зі своєю інформацією, освітою та інтересами. Ви отримаєте електронний лист із підтвердженням реєстрації, щоб розпочати досліджувати платформу та дізнатися більше про університети-учасники, стипендії та предмети, які вас цікавлять.

Ексклюзивна пропозиція для тих, хто зареєструвався

Цього року ті, хто зареєструвався на онлайн-захід Study UK також отримають безкоштовну та ексклюзивну пропозицію з пакетом IELTS Coach Express. IELTS Coach – це персоналізований онлайн-коучинг, який надається експертами IELTS та Британською Радою. Послуга може бути використана для аналізу особистих потреб для вдосконалення навичок IELTS, групових або приватних занять. Щоб скористатися пропозицією, ті хто зареєструвався на онлайн-захід Study UK повинні з 3 жовтня по 3 листопада 2021 року оплатити тест IELTS у Британській Раді для будь-яких тестових сесій IELTS, доступних до 31 січня 2022 року. Ознайомтеся з умовами надання послуг нижче.

Зареєструйтесь зараз