Educational weekend
Educational weekend
Date
Субота 01 лютого 2014 - 00:00 до Неділя 02 лютого 2014 - 00:00
Місце проведення
Готель Fairmont Grand, Київ

Подію відзначатиме участь представників престижних навчальних закладів з усього світу, зокрема: 25 мовних центрів, 21 елітної приватної школи з Великобританії, Канади, США та Швейцарії, 4 найбільших міжнародних центрів довузівської підготовки, 13 престижних університетів і вищих шкіл із Великобританії, Канади, Нідерландів, ОАЕ, США та Швейцарії.

«Освітній weekend» стане місцем зустрічі і спілкування між закордонними освітянами та українськими школярами, студентами і їхніми батьками. Захід організує провідна освітня агенція Східної Європи DEC education. Компанія спеціалізується на наданні високопрофесійних консультаційних послуг і щонайменш двічі на рік проводить тематичні виставки, участь у яких беруть рейтингові закордонні школи, мовні центри і виші.

На вікенд запрошуються сім’ї, що планують надати коштовну західну освіту для дітей і бажають отримати актуальну інформацію від представників навчальних закладів та експертів агенції.

Батьки, які прагнуть знайти прийнятну та поцінну мовну програму для дитини-школяра на літніх канікулах, зможуть прямо на заході обрати найцікавішу пропозицію і забронювати курс. Потенційним клієнтам, які вже мають закордонні візи, DEC education пропонує скористатися акційною пропозицією і до 1 березня отримати послуги агенції усього за 1 гривню.

На «Освітній weekend» приїдуть такі імениті приватні школи з Великобританії, як Box Hill School, Clifton College, d’Overbroeck’c College, Rydal Penrhos School, а також відома швейцарська школа Institut auf dem Rosenberg. 

Тільки на цьому закладі будуть представлені такі мовні центри та школи: Bell English (Великобританія), JTCamp (Швейцарія), St Giles International (Бразилія, Великобританія, Канада, США) тощо.

Сегмент вищої освіти презентуватимуть відомі університети Великобританії, Канади, Нідерландів, ОАЕ, США та Швейцарії, які пропонують затребувані програми в галузі бізнесу, готельно-ресторанного та туристичного управління, права, маркетингу тощо. 

Із повним переліком учасників можна ознайомитися на сайті освітньої агенції DEC education.

Вхід на захід є безкоштовним, після попередньої реєстрації на сайті агенції. Додаткова інформація за телефоном: (044) 390-76-24.