Date
Четвер 27 жовтня 2016 - 21:15 до П'ятниця 28 жовтня 2016 - 23:00
Місце проведення
Кінотеатр «Київ»

Британська Рада із гордістю підтримує програму Sunny Bunny – ЛГБТ-секцію КМКФ «Молодість» - у її підтримці ЛГБТ-прав та поширенні інформації про ЛГБТ-спільноту в Україні. У 2016 програма святкує 15 років від дати заснування. За цей час «Сонячний Зайчик» став головною платформою для показів та промотування фільмів ЛГБТ-тематики.

Цьогоріч ми підтримуємо панель журі Sunny Bunny. До неї доєднається Браян Робінсон – менеджер з комунікацій кіноархіву BFI та програмний спеціаліст фестивалю BFI Flare. Також ми підтримуємо дві британські стрічки у програмі:

ПАС 

Режисер: Бен А. Вільямс 

2016 / 88’

Показ: 27.10, 21:15, кінотеатр «Київ», зал «Синій»

Показ представить копродюсером Курбан Кассам.

Двоє молодих футболістів разом ночують в одному готельному номері напередодні важливої гри. Зненацька один з них цілує іншого. Емоційний вплив цього “пасу” проявляється протягом наступних десяти років їхнього життя – десятиліття злетів і падінь, таєниць і брехні в спортивному світі, де імідж – це все.

ПОТАНЦЮЄШ ЗІ МНОЮ? 

Режисер: Дерек Джармен

2014 / 78’

Показ: 28.10, 20:00, кінотеатр «Київ», зал «Сінематека»

Показ представить Браян Робінсон – менеджер з комунікацій кіноархіву BFI та програмний спеціаліст фестивалю BFI Flare.

Через двадцять років після смерті Дерека Джармена було знайдено його досі невідомий фільм. 5 вересня 1984 року Рон Пек та Марк Ейрс запросили Дерека Джармена приєднатися до зйомок деяких імпровізацій в лондонському нічному клубі Benjy’s – попередніх робочих матеріалів для їхнього ігрового фільму EMPIRE STATE.