Date
П'ятниця 13 листопада 2015 - 19:00 до Неділя 17 квітня 2016 - 22:00
Місце проведення
Національний академічний театр ім. Івана Франка, Київ

13 листопада 2015 року, о 19.00 на Камерній сцені ім. Сергія Данченка Національного академічного театру ім. Івана Франка відбудеться прем’єра вистави Девіда Гaрровера «Ножі у курках» у постановці Ольги Туруті-Прасолової – переможниці конкурсу молодих українських режисерів від Британської Ради. Це спільний проект Британської Ради, Національного академічного драматичного театру ім. І.Франка та ГО «Театральна платформа».

Консультантом проекту виступив режисер лондонського театру YoungVic Джо Хілл-Гіббінс, а майстер-класи зі сценографії та музичного оформлення проводили композитор Падді Каннін, режисер Ян Вільям ван ден Бош та сценічний дизайнер Ліз Кук.

Про виставу «Ножі в курках»:

На тлі доіндустріального, рустикального пейзажу розгортаються карколомні стосунки між молодою жінкою, хліборобом та мельником. У такому, на перший погляд, простенькому сюжеті драматург розмірковує про знання, що змінюють свідомість та про пошук людиною гармонії буття.

Переклад – Олекса Негребецький, редагування – Павло Юров

У ролях: Віра Зінєвіч, Наталія Ненужна, Дмитро Завадський, Ренат Сєттаров, Дмитро Чернов, Ярослав Гуревич, Олена Івасіва, Тетяна Луцено, Дмитро Лук'яненко, Роман Шепель.

Балетмейстер – Ольга Семьошкіна

Художник по світлу – Євген Головін

Звукорежисер – Олександр Пліса

Помічник режисера – Ніна Лапшина.

Історія:

Вперше поставлена на сцені театру Траверс у 1995 році, п’єса стала дебютною для драматурга Девіда Герровера. З того часу її побачили глядачі в більш ніж 25-ти країнах по всьому світу.

Квитки продаються у касі театру та на сайті.

Повтоти вистави також відбуватимуться 21.11, 25.11, 12.12 та 28.01.2016. Деталі на сайті театру.