Date
Вівторок 24 жовтня 2017 -
19:00 до 21:00
Місце проведення
Київський національний академічний театр оперети, Київ

Запрошуємо вас відвідати виставу «Під небом синім» від переможниці конкурсу Британської Ради «Taking the Stage» Тамари Трунової у Київському театрі оперети.

Фарс у супроводі оркестру на 1 дію
Автор п'єси: Девід Елдрідж
Режисер-постановник та сценічна редакція: Тамара Трунова
Композитор: Богдан Решетілов

«Під небом синім» - це вистава-синтез сценічних жанрів. Тут здійснено спробу поєднання легковажності та ексцентрики оперети та глибокого психологічного опрацювання сценічної дії, що притаманний драматичному театру. На перетині двох мистецтв народжується ліричний фарс: з усмішкою та авторським інтонуванням режисерка розповідає про маленькі особисті трагедії пересічних вчителів. Іронія та пафос п'єси сучасного британського драматурга Девіда Елдріджа є універсальними як для покоління 30-літніх британців, так і українців.

В основу п'єси покладено історію про абсурдне нагромадження випадковостей у житті людини. Коли було відчинено не ті двері? Де правильне, а де неправильне рішення? Чому неможливо зламати інерцію руху не в той бік? Герої історії розгублені та дезорієнтовані у світі, де так багато всього: речей, інформації, стресу, випадкових людей та подій. Вони шукають у життєвому безладі одне одного і себе самих. Але чи вдасться їм це зробити?

П’єса «Під небом синім», яка написана у 2000 році, змусила багатьох говорити про Девіда Елдріджа як про одного з провідних драматургів Британії нашого часу. Саме за цей текст молодий 27-річний автор був нагороджений премією за найкращий драматичний твір Уест-Енду.

В ролях:

Гелен - Оксана Прасолова;
Нік - Євген Прудник;
Мішель - Ірина Ткаченко (актриса театру «Золоті Ворота»);
Грем - Дмитро Вівчарюк;
Анна - з. а. України Ася Середа-Голдун;
Роберт - Дмитро Олійник (актор театру «Золоті Ворота»).

Автор тексту: Сергій Васильєв, театральний критик

Tag icon
мистецтво