A snapshot from The Selfish Giant film
A snapshot from The Selfish Giant film at New British Film Festival
Date
Середа 20 листопада 2013 - 00:00 до Середа 27 листопада 2013 - 00:00
Місце проведення
Київ, Одеса, Донецьк

Вікова категорія фільму: 15+ (містить ненормативну лексику)
Країна: Великобританія, 2013
Жанр: Драма
Режисер: Кліо Барнард
У ролях: Коннер Чепмен, Шон Томас, Шон Джілдер, Лоррейн Ешборн, Ієн Берфилд, Стів Іветс

Київ: 20 листопада о 19:00, кінотеатр "Київ": придбати квитки онлайн

Одеса: 22 листопада, кінотеатр "Родина"

Донецьк: 27 листопада, кінотеатр «Зірочка»

Фестивалі та премії:
- Приз Label Europa Cinemas на Каннському кінофестивалі (2013)
- Номінація на приз за «Кращий фільм» і «Премію кращому британському дебютанту» (актори - Коннер Чепмен, Шон Томас) на Лондонському кінофестивалі (2013)

У Києві показ відбудеться 20 листопада о 19.00, придбати квитки онлайн можна тут.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Британська Рада в Україні відзначають Всесвітній день дитини у Києві, Одесі та Донецьку спеціальним показом фільму «Егоїстичний велетень» британського режисера Кліо Барнард в рамках 13-го фестивалю «Нове британське кіно».
20 листопада 1989 Генеральна Асамблея ООН прийняла «Конвенцію прав дитини» і з тих пір кожен рік увесь світ святкує Всесвітній день дитини. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Британська Рада в Україні об'єднали зусилля, щоб привернути увагу громадськості до важливості соціального захисту прав дітей.

«Егоїстичний велетень» розповідає історію двох соціально - вразливих дітей, що живуть в Британії та про складнощі, з якими вони зіткнулися, зокрема дитячу працю і порушення прав дитини, що, на жаль, часто відбувається в сучасному світі. В Україні майже 100 тисяч дітей живуть або працюють на вулиці і майже 95 тисяч виховуються у державних установах.

Мистецтво може послуговувати як універсальна платформа для обговорення актуальних питань у суспільстві, таких як сьогоденні проблеми дітей, а також допомогти розпочати важливу дискусію серед високопоставлених осіб, журналістів, бізнесменів, митців та широкої громадськості і знайти рішення для блага дітей.

Про ЮНІСЕФ: Дитячий фонд ООН ( ЮНІСЕФ) є світовим лідером з захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу для захисту та підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Представництво Фонду в Україні було відкрито у 1997 році. 

ТРЕЙЛЕР