Date
Субота 17 березня 2018 - 18:00 до Неділя 18 березня 2018 - 20:00

ДМИТРО ЗАХОЖЕНКО І "НОВИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР НА ПЕЧЕРЬСКУ"

Проект-переможець конкурсу Taking The Stage від Британської Ради в Україні. Вистава об’єднала мисткинь із різних куточків України – Києва, Львова та Харкова.

«Світ у горіховій шкаралупі» (за мотивами творів "Великий задум" Стівена Хокінга та Леонарда Млодінова та "Гамлет" У. Шекспіра)

Опис вистави: Вистава за мотивами бестселера одного з найвідоміших астрофізиків сучасності - Стівена Хокінга. Прикутий до інвалідного візка вчений веде нас до кордонів людського пізнання. Який наш Всесвіт? Чи є у нього початок? Що таке матерія? Звідки з'явилося життя? Чи ми є одні у Всесвіті? Вистава про те, як сміливість кількох вчених може перевернути наше уявлення про світ.

Режисер – Дмитро Захоженко.

Актори:

Заслужений артист України Ігор Рубашкін

Заслужена артистка України Катерина Кістень

Григорій Бакланов

Борис Український

Артур Зайцев.

Про "Новий драматичний театр на Печерьску":

Театр було створено в 2000 році. Основою театру став випускний курс Київського Національного Університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого (керівник курсу народний артист України М. М. Рушковський). У студентські роки ця трупа створила вистави, які послужили основою для репертуару майбутнього театру. Театру - 18 років. За ці роки було поставлено понад 40 вистав. Вистави театру брали участь у фестивалях в Німеччини, Великобританії, Швеції. Театр і окремі артисти багато разів ставали лауреатами театральної премії «Київська пектораль»: вистави «Людина з Ламанчі», «Майстер і Маргарита», «Закон танго», «Розпусник», «Щастя», «Корабель не приде», «Push up Під тиском 1-2- 3» були відзначені театральними критиками і удостоєні премії в своїх номінаціях. Всі актори Нового театру на Печерську активно знімаються в художніх фільмах і телесеріалах.

Про режисера: Дмитро Захоженко – український театральний режисер, керівник проекту «Європейські театральні студії», співпрацює з Новим драматичним театром на Печерську з 2015 року.