Date
П'ятниця 02 лютого 2018 - 10:00 до Неділя 04 лютого 2018 - 22:00

Разом із танцювальною компанією Candoco (Велика Британія) та Асоціацією перформативних мистецтв «УвіМкнені» ми запрошуємо людей з інвалідністю та без неї взяти участь у мистецькому проекті «Без обмежень». Проект має завершитися створенням міждисциплінарного перформансу, який буде показаний у публічному просторі.

Участь у проекті безкоштовна.

Заявки у довільній формі приймаються на електронну скриньку theatre@britishcouncil.org.ua до 25 січня 2018 року.

Проект складається з чотирьох лабораторій, що пройдуть у лютому – травні 2018 року у Києві. Робочі мови: українська і англійська.

Перша лабораторія відбудеться 2-4 лютого. Захід проводитимуть Сюзанна Рекія з Сandoco у співпраці з Мариною Лимар, арт-директором «УвіМкнені». Лабораторія стане унікальною можливістю для перформерів, танцівників, акторів з інвалідністю та без неї аби зібратися разом, відтестувати нові ідеї, поділитися своїми практиками та досвідом.

Мета проекту «Без обмежень» – сприяти розвитку мистецького сектору для людей з інвалідністю та без неї шляхом створення мережі творчих особистостей, у тому числі з інвалідністю, і професійних продюсерів. У рамках проекту вони зможуть розвинути навички інклюзивної співпраці, створювати і презентувати мистецькі інклюзивні роботи.