Visit of Yevhen Sulima, First Deputy Minister of Education and Science to the British Council
Date
Четвер 19 вересня 2013 - 00:00
Місце проведення
Британська Рада України

19 вересня 2013 року

Перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма відвідав сьогодні київський офіс Британської Ради з метою обговорення подальшої співпраці між Україною та Великою Британією у сфері вищої освіти та вивчення англійської мови.

Учасники домовилися, що будуть проведені заходи для визначення базових потреб цільової аудиторії, і як наслідок розроблена модель для підвищення  рівня володіння англійською мовою серед викладачів та студентів у ряді національних технічних університетів. Під час зустрічі було зазначено, що саме це питання є пріоритетним у співпраці між сторонами.

Співробітництво між британськими та українськими академіками і дослідниками в галузі нетрадиційних джерел природного газу також обговорювалось під час зустрічі, і сторони домовились, що будуть працювати над програмою розбудови тісних зв'язків між університетами двох країн, що працюють в даній галузі.

Останнім, але не менш важливим, питанням було побудова успішних та взаємовигідних відносин між вищими навчальними закладами України та Великої Британії та обміну досвідом між ними.

«Ми тісно співпрацювали з Міністерством освіти і науки України протягом багатьох років, але саме сьогодні дійшли до розуміння того, як зробити цю співпрацю набагато ефективнішою. Ми домовилися, що будемо шукати шляхи підвищення рівня володіння англійською мовою в університетському секторі та зміцнення зв'язків між британськими та українськими університетами», - саме так прокоментував візит пана Суліми Директор Британської Ради Мартін Даул.