Help your kids to learn how to code
Date
Середа 06 травня 2020 -
15:00 до 15:45
Місце проведення
Вебінар проводитиметься англійською мовою

В рамках кампанії #StayHome Британської ради ми організовуємо вебінар, який допоможе вам зрозуміти, чому кодування має вирішальне значення для майбутнього ваших дітей. Це також покаже, як ваші діти можуть легко почати кодування за допомогою платформи Make Code, безкоштовно.

Після вебінару ми поділимося з вами 13 відео-підручниками, які докладно пояснять, як використовувати всі можливості платформи для легкого створення перших проектів кодування. 

ПРО СПІКЕРІВ

Кеті Генрі - керівник відділу партнерств Micro: bit Education Education у Північній Америці. Кеті - ліцензований директор школи та колишня вчителька STEAM та класний керівник. Ви можете написати їй у Twitter: @KatieHenryDays.

Драгутін Шчекіч має понад 20 років досвіду роботи вчителем, тренером викладачів та консультантом з питань освіти. В даний час він обіймає посаду директора школи. Його основні сфери інтересів - реформи навчальних програм, ключові компетенції та інформаційні технології в освіті. Він займався різними ініціативами та проектами в галузі освітньої політики в Чорногорії, регіоні Західних Балкан та Європі. Він - головний тренер проекту British School 21st Century Schools, де він займається підготовкою шкільних керівників.

Адде Говассапян - менеджер проектів з англійської мови та освіти Британської Ради у Вірменії. Адде - досвідчений експерт ELT, сертифікований тренер NILE, та менеджер, акредитований UK CMI. У Британській Раді протягом останніх 6 років Адде керував проектами у сфері англійської мови та освіти Вірменії, включаючи проект запровадження викладання кодування у державних школах, науково-дослідницька робота в секторі ВНЗ та політична робота з Міністерством РА Освіта.