Date
П'ятниця 20 січня 2017 - 19:00 до Середа 15 лютого 2017 - 22:00
Місце проведення
Львів

Львівський академічний театр імені Леся Курбаса представляє першу українську версію п’єси «Зимова Казка» (1623) у рамках глобальної кампанії Shakespeare Lives з нагоди 400-ї річниці смерті  Шекспіра.

Вистава «Зимова Казка» є частиною щорічної театральної програми Британської Ради в Україні, спрямованої на розвиток сектору та підтримку копродукцій між Україною та Великобританією. У 2015 році конкурс «Невідомий Шекспір» запропонував одному з українських театрів здійснити постановку раніше не інсценізованої в Україні п’єси  драматурга у співпраці з молодим сценографом – фіналістом престижної британської премії зі сценічного дизайну - Linbury Prize.

Перемогу  у конкурсі здобув театр Курбаса та режисер Євген Худзик, а розробку простору та костюмів було запропоновано Мінґлу Вонґ.

Теми ревнощів, становища жінки в суспільстві, класових розмежувань і беззаперечного всевладдя монархів, які Шекспір порушив у контексті історії королівської сім’ї з Сицилії, режисер переносить на історію України. В образі королівської доньки Утрати, яку батьківська помилка прирікає на довгі роки життя в пастушій оселі, творці вистави зображають долю нашої країни в історичному зрізі: від Київської Русі до Революції Гідності.  Чи здатні ті, в чиїх руках державна влада повернути країні втрачене становище та ідентичність і яка в цьому роль народу і одинокого героя? З цими питаннями звертаються до себе і публіки курбасівці.

Реалізація проекту відбувається у співпраці Британської Ради в Україні, Львівського академічного театру імені Леся Курбаса, премії «Linbury Prize», ГО «Мистецька майстерня “Драбина”» та є частиною глобальної кампанії з нагоди 400-ї річниці смерті  Шекспіра «Shakespeare Lives».

Адреса театру: вул. Леся Курбаса, 3

Квитки можна придбати в касі театру та на сайті - http://ticketclub.com.ua/

Каса працює у дні вистав з 12:00 до 19:00 (перерва - з 15:00 до 16:00), тел.: + 38 (032) 255 38 45

Детальніше про кампанію Shakespeare Lives: http://www.shakespearelives.org/

Детальніше про премію Linbury Prize: http://www.linburyprize.org.uk/

Tag icon
мистецтво