Take an exam, Resources for teachers, UA-YP

Ми - найкращий стартовий майданчик для вивчення англійської. Люди з усього світу вивчають англійську з нами, проходячи курс в одному з наших навчальних центрів або за допомогою наших безкоштовних онлайн-ресурсів для викладачів та студентів. Ми можемо надати Вам упевненість і навички, необхідні для ефективного спілкування англійською. Маючи більше 70 років досвіду викладання англійської мови, ми можемо допомогти Вам у досягненні Ваших цілей.

Наші веб-сайти залучають дорослих та дітей по всьому світу до вивчення мови і надають цінну підтримку викладачам.

LearnEnglish

Вивчайте англійську онлайн за допомогою цього безкоштовного веб-сайту від Британської Ради.  Ви знайдете там ігри, оповідання, вправи з аудіювання і граматики, що допоможуть Вам у розвитку навичок.

У розділі "Слухай і дивись" Ви знайдете багато нових цікавих вправ та відео, а у розділі "Бізнес і робота" Ви знайдете матеріали, що покликані допомогти Вам досягти професійних цілей, розвиваючи свої навички англійської. Також у нас є новий розділ з граматики і нові матеріали з підготовки до іспитів IELTS.

Якщо Ви хочете знайти матеріали, що спеціально створені для молодих учнів, відвідайте сайти Learn English Kids або Learn English Teens.

Увійдіть до спільноти, щоб додавати коментарі до сайту і задавати запитання стосовно англійської мови.

TeachingEnglish

TeachingEnglish є інформаційним центром для вчителів, тренерів та тих, хто працює у інших сферах викладання англійської мови.

На цьому сайті Ви можете завантажити безкоштовні матеріали для використання в класі, від коротких вправ до повних планів уроків, щоб викладати дітям та дорослим. Також є статті про різні аспекти викладання та безкоштовні матеріали для підвищення кваліфікації вчителів.

Не забудьте зареєструватися на сайті Teaching English, якщо Ви хочете повністю взаємодіяти з іншими користувачами, додавати коментарі та завантажувати матеріали для підготовки до іспитів. Після реєстрації Ви зможете:

LearnEnglish mobile

Британська Рада випустила набір додатків, що допоможуть покращити володіння англійською мовою. Із цими додатками Ви можете:

  • Слухати та дивитися бесіди в реальних життєвих ситуаціях, щоб поглибити свої повсякденні навички слухання
  • Записувати та вивчати нові слова у додатку з дидактичними картками
  • Практикуватися в граматиці з інтерактивними вправами
  • Випробовувати свої сили і сили друзів у іграх зі словами
  • Допомогти дітям практикувати вимову звуків і переглядати дитячі оповідання на планшетах.

Додаткики Британської Ради підходять для учнів усіх рівнів та віку, в тому числі для дітей. Дізнайтеся про наші додатки, доступні на iTunes Store, Google Play, BlackBerry App World і Windows Store, або пошукайте “British Council” у app store, щоб знайти всі наші додатки.