Сімейний вікенд
Date
Субота 15 листопада 2014 - 11:00 до Неділя 16 листопада 2014 - 23:59
Місце проведення
кінотеатр “Київ”

З нагоди Всесвітнього дня дитини та святкування 25-річчя підписання Конвенції ООН про права дитини у партнерстві з ЮНІСЕФ 15 і 16 листопада ми влаштовуємо “Сімейний вікенд” у кінотеатрі “Київ”! 

На гостей чекатимуть безкоштовні покази, а також ігри, конкурси та кіноатракціони від фестивалю дитячого кіно Чілдрен КіноФест.

У суботу 15 листопада об 11:00 запрошуємо на перегляд сімейного фільму “Повір”. Картина розповідає зворушливу історію про сера Метта Басбі, легендарного тренера Манчестер Юнайтед, який випадково з’являється у житті хлопчика Джорджі і допомагає втілити його найзаповітнішу мрію – грати у футбол. Фільм демонструється українською мовою. 

У неділю 16 листопада об 11:00 ми представимо ретроспективу мультфільмів “Баранчик Шон” - улюбленця дітей та батьків. 

Обидва покази безкоштовні. Половина квитків буде передана дітям та родинам, які переселилися до столиці з Криму та Сходу України. Решта квитків надійде у відкритий доступ.  

Замовити свій безкоштовний квиток Ви зможете з 30 жовтня 2014 на http://blogs.unicef.org.ua. Кількість місць обмежена. Квитки будуть розподілятись відповідно до порядку реєстрації. 

Стежте за додатковими оголошеннями на сторінках British Council Ukraine та UNICEF Ukraine у Facebook.

Tag icon
мистецтво