Британська Рада долучилася до національної програми вивчення та популяризації іноземних мов в Україні Go Global, яка була ініційована громадськими активістами та народними депутатами України. Крім того, Британська Рада стала гарантом реалізації програми разом з президентом України Петром Порошенком, прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком та посольством США в Україні.

В рамках проекту Британська Рада фокусуватиметься на впровадженні критеріїв знання іноземних мов до системи державної служби України. Зокрема, за підтримки Британської Ради буде проведена оцінка знання англійської мови співробітників Адміністрації президента України, центрального апарату Кабінету міністрів та окремих міністерств. Більше про напрямки діяльності програми Go Global читайте за посиланням.

Експерти Британської Ради також взяли участь в круглому столі «Speak global – go global: англійська мова у системі середньої освіти», на якому обговорювалися перспективи вивчення англійської мови в Україні й основні проблеми галузі. Більше про результати круглого столу можна прочитати за посиланням.