Олена Хількова, Мартін Даул, Саймон Сміт на прес-конференції з нагоди підготовки до освітньої виставки The Great British Summer
The Great British Summer

У вівторок, 11 лютого 2014 року, відбулася прес-конференція з питань переваг сучасної британської освіти та шкільних освітніх програм. Зокрема, на заході були висвітлені:

  • соціальні ініціативи британських навчальних закладів для вчителів і школярів України
  • подробиці про британські навчальні заклади, які візьмуть участь у виставці 22 березня
  • деталі про ексклюзивні гранти й стипендії для відвідувачів весняної події
  • презентовано спеціальний веб-сайт виставки http://britishschoolsfair.kiev.ua

У прес-конференції взяли участь Посол Великої Британії в Україні Саймон Сміт, директор Британської Ради в Україні Мартін Даул та директор освітньої групи ДонСтрім Олена Хількова.

Саймон Сміт розповів про цілу низку подій, які відбудуться у рамках кампанії GREAT Britain in Ukraine, а також зазначив, що: «Виставка дасть батькам та студентам унікальні можливості отримати з перших рук інформацію про чудові літні програми у Великій Британії».

Мартін Даул окремо наголосив, що: «Освіта в Британії пропонує високу якість, найкраще співвідношення якості і вартості та надає переваги при працевлаштуванні для студентів після випуску. Літній курс є гарним способом для міжнародних студентів спробувати, що може запропонувати Велика Британія, перш ніж визначитися конкретніше щодо більш ґрунтовної освіти у Британіїі».

Олена Хількова, у свою чергу, додала: «Ми дуже горді запропонувати абсолютно ексклюзивні стипендіальні програми для учнів українских шкіл та університетів. Це такі стипендії, які ще ніколи не пропонувалися».

Примітки для редакторів

  • Освітня виставка “The Great British Summer” відбудеться 22 березня в приміщенні готелю Hyatt у рамках промо-кампанії GREAT Britain in Ukraine, що буде проводитись упродовж 2014 року. Мета виставки – надати можливість українській публіці та, зокрема, молодим і талановитим людям дізнатися про літні освітні програми з уст представників понад 15 загальноосвітніх закладів із різних куточків Великої Британії.
  • Організаторами виставки виступають Посольство Великої Британії в Україні, Британська Рада в Україні and освітня група ДонСтрім.
  • Спонсори промо-кампанії GREAT Britain in Ukraine – «Шелл» в УкраїніErnst & Young в Україні та Британсько-українська торгова палата; партнери – Whites Group, AWT Баварія та Winner Imports Ukraine; офіційний авіаперевізник – British Airways.
  • Британія відома у всьому світі своїми навчальними традиціями та ефективною системою освіти, глибоко інтегрованою в реальний сектор економіки. Щороку близько 400 тис. громадян з усього світу приїжджають у Британію для вивчення англійської мови. У 2013 році 3250 громадян України отримали візи для навчання у Великій Британії на різних програмах.