«Інклюзивні рішення для рівноправного та відповідального суспільства, IDEAS» – проект Британської Ради в Україні спрямований на розбудову рівноправного та інклюзивного суспільства для людей з інвалідністю.

Британська Рада оголошує відкритий конкурс учасників національного семінару в рамках проекту “IDEAS”, який відбудеться 23 грудня в м. Києві. Запрошуємо до участі представників громадських організацій, молодіжних об’єднань, засобів масової інформації, органів державної влади та інших.

Семінар буде проводитись на основі обміну досвідом по наступних пріоритетах проекту “IDEAS”:

  • Доступність (архітектурна, транспортна, інформаційна) відповідно до статті 9 Конвенції ООН про права людей з інвалідністю;
  • Інклюзивне навчання на всіх рівнях освіти;
  • Представництво людей з інвалідністю в органах влади та їхня участь у процесі прийняття рішень;
  • Послуги, що надаються людям з інвалідністю, у тому числі незалежне проживання;
  • Працевлаштування та зайнятість для людей з інвалідністю;

Останній термін подачі заявок - 13 грудня 2015 р.

Учасниками національного семінару можуть бути представники всіх регіонів України.

Проект “IDEAS” фінансується Європейським Союзом та виконується Британською Радою у 6 країнах: Азербайджан, Вірменія, Грузія, Йорданія, Ліван та Україна.

В Україні партнером проекту є Національна Асамблея інвалідів України – організація, що об’єднує 108 неурядових організацій людей з інвалідністю, і виступає соціальним партнером держави щодо формування політики у сфері соціального захисту людей з інвалідністю та забезпечення їх прав.

Дізнайтеся більше проект “IDEAS” тут

Критерії залучення

Для участі у конкурсі учасників національного семінару проекту «IDEAS» 23 грудня 2015 р. необхідно відповідати наступним критеріям:

  • Працювати або мати бажання працювати у сфері інвалідності, та представляти організацію, що вже має досвід роботи в Україні
  • Приймати вимоги щодо прав інтелектуальної власності Британської Ради.

Крім того, заявки повинні бути:

  • отримані у встановлений термін;
  • повністю заповнені у відповідному форматі (Microsoft Office Word);
  • включати усю необхідну інформацію.

Британська Рада відшкодовує витрати на дорогу до м. Києва в одну сторону, разом з тим витрати на дорогу з м. Києва у зворотному напрямку є нематеріальним внеском учасників в організацію і проведення семінару.

У разі виникнення запитань, щодо організації семінару, просимо звертатися до менеджера проекту Олександри Білязе за електронною адресою Oleksandra.Bilyaze@britishcouncil.org.ua або за телефоном +38044 490 56 00, +38066 504 33 23

Підтвердження участі у національному семінарі, програма заходу та інформація про місце проведення буде надіслано відібраним учасникам на вказану електрону адресу до 17 грудня 2015 р.