Date
Вівторок 14 липня 2015 -
14:00 до 23:59
Місце проведення
Одеса, Одеська кіностудія, арт-центр Віри Холодної, Французький бульвар, 33

«Песиміст бачить труднощі в кожній можливості, оптиміст бачить можливості в усіх труднощах». Будьте оптимістами і відвідайте захід від Британської Ради та Docudays UA, присвячений можливостям для українських документалістів у Британії.

Сильвія Вроблевська, досвідчена фандрайзер і директорка з маркетингу фестивалю Doc/Fest у Шеффілді, розповість про найжвавіший ринок документалістики в Європі, та про те, як використовувати його платформи для розвитку власних проектів.

Крістін Бардслі, радник з питань кіно Британської Ради, Дар'я Бассель, програмний координатор Docudays UA, та Чарлі Філліпс, головний редактор Guardian Docs (включення з Лондона), анонсують The Guardian Pitch! Це можливість для українських документалістів віком до 37 років подати на пітчинг ідею фільму про українські реалії і отримати 5000 фунтів стерлінгів на створення короткометражного документального фільму, який згодом покажуть на Guardian online.

Вхід вільний для власників акредитаційного бейджу «Кіноіндустрія».

Sheffield Doc/Fest збирає міжнародну спільноту документалістів кожного червня. У 2016 фестивалю виповнюється 23 роки. Sheffield Doc/Fest є одним із трьох найбільших фестивалів і ринків документального кіно у світі.

BRITDOC – неурядова фундація, заснована у 2005 році, яка сприяє появі потужного документального кіно та розширення його глобальної аудиторії. На сьогоднішній день програми  BRITDOC  фінансуються Фондом Форда, британським телеканалом Channel 4 Television, Фондом Берта та іншими європейськими і американськими фондами; розташований у Лондоні та Нью-Йорку; організовує події по всьому світу.

Guardian News & Media (GNM) випускає theguardian.com, третій у світі за величиною веб-сайт англомовної газети. У 2014 році The Guardian запустив щотижневий розділ для нових документальних історій, створених найкращими незалежними режисерами.

Крістін Бардслі є радником з питань кіно у Британській Раді з 2001 року; має досвід роботи у різних сферах, у тому числі працювала за кордоном у міжнародних донорських проектах. У Британській Раді Крістін розробляє кінопроекти, курує програми і консультує щодо відбору британських короткометражних і повнометражних фільмів на міжнародних фестивалях і заходах. Вона також веде напрям документалістики у Британської Раді.

Сильвія Вроблевська є директором з бізнесу та маркетингу фестивалю Doc/Fest у Шеффілді. Перед тим Сильвія працювала у сфері документального кіно та телевиробництва, вона розпочала свою кар'єру у ролі координатора виробництва повнометражної документальної стрічки «Епоха дурнів» (The Age of Stupid). Потім Сильвія працювала помічником продюсера на Current TV, і водночас – випусковим редактором серії документальних фільмів.

Люк Муді є менеджером з кіно та дистрибуції у фонді BRITDOC. Він працює над низкою програм, серед яких The Berth BRITDOC Journalism та Connect Fund. Водночас займається кінодиструбуцією BRITDOC фільмів у Великій Британії.

Чарлі Філліпс очолює відділ із закупівлі та виробництва документального кіно у The Guardian. До цього працював виконавчим директором на Sheffield Doc/Fest.

Дар’я Бассель приєдналася до команди Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у 2011 році. Вона працювала продакшн менеджером та програмним координатором. Дар’я також працює як продакшн менеджер у незалежних документальних та художніх проектах.