Нове британське кіно 2014
Date
Четвер 13 листопада 2014 - 00:00 до Середа 17 грудня 2014 - 00:00
Місце проведення
Київ, Одеса, Львів, Харків та інші міста

Британська Рада та компанія «Артхаус Трафік» представляють XIV фестиваль «Нове британське кіно», що відбудеться з 13 листопада до 17 грудня 2014 року у кінотеатрах Києва, Одеси, Львова, Харкова, Дніпропетровська та інших містах України. 

14-ий рік поспіль ми показуємо найяскравіші новинки з Великої Британії, які ще не виходили на великому екрані в Україні, а також знайомимо з дебютними роботами молодих талановитих режисерів, не минаючи найгучніші прем’єри в Сполученому Королівстві. Цього року такими стали стрічки двох культових британських режисерів - “Вільям Тернер” Майка Лі та “Малолітка” Девіда Маккензі. “Нову хвилю” режисерів представлять Пол Райт та Хонґ Кнау з дебютними роботами “За тих, хто у морі” та “Ритмічно наспівуючи”. Музичний настрій зададуть чудернацька комедія про ексцентричного лідера інді-бенду “Френк” та історія сходження на вершину музичного Олімпу рок-легенди - “Джимі Хендрікс”.

Окрім того, ми продовжуємо співпрацю з дитячим фондом ООН - ЮНІСЕФ Україна - та з задоволенням запрошуємо батьків із дітьми на “Сімейний вікенд” у кінотеатрі “Київ”, де пройде ретроспектива мультфільмів про Баранчика Шона, а також показ сімейного фільму “Повір”.  

Докладну програму та розклад показів можна знайти за посиланням

Tag icon
мистецтво