Мистецтво — основний інструмент, за допомогою якого Британська Рада втілює свою місію: сприяти дружньому знайомству та взаєморозумінню мешканців Великої Британії та решти світу. Ми знаходимо нові способи спілкуватися та розуміти одне одного через мистецтво і, налагоджуючи міжнародні зв’язки, сприяємо розвитку креативних секторів в усьому світі.

Наші команди фахівців співпрацюють із найцікавішими британськими митцями, формують передові мистецькі програми та представляють їх світовій аудиторії. Ми працюємо на передньому краї культурного сектору Британії, допомагаючи молодому поколінню художників виходити на новий рівень. Наша програма приваблює широку і розмаїту аудиторію, і ми постійно працюємо над тим, щоб поглибити наш діалог та взаємодію з нею. Ми створюємо нові можливості для міжнародної діяльності митців та організацій, а також представляємо глядачам в усьому світі найкращі взірці британської творчості.

Ми працюємо у таких напрямках:

  • Стимулюємо співпрацю та налагодження зв’язків: показуємо світу найкращі взірці британського мистецтва та створюємо простори, в яких можуть відбуватися важливі творчі діалоги, сприяючи міжнародним відносинам між Великою Британією та іншими країнами світу на всіх рівнях.
  • Підтримуємо мистецтво заради соціальних змін: розбудовуємо безпечні простори для культури, творчих пошуків та обміну; розвиваємо довіру, уможливлюємо діалог і даємо голос представникам виключених груп.
  • Розвиваємо компетенції: зміцнюємо мистецькі сектори в усьому світі, розвиваючи їхню здатність впроваджувати інновації, залучати нові аудиторії, опановувати нові навички та забезпечувати власну життєдіяльність.
  • Підтримуємо розвиток і дослідження культурної політики: прагнемо краще розуміти і формувати культурну політику через наші програми.

За останній рік ми оновили та розширили нашу мистецьку програму в Україні, включивши в неї нові проекти, залучивши нові сектори та значно розширивши коло партнерів. Наша українська програма спрямована на встановлення відносин між британськими та українськими культурними діячами, сприяючи розвитку локального потенціалу, розширюючи аудиторію для британських культурних продуктів і послуг, а також допомагаючи експортувати найкращі взірці української культури у Британію.

Якщо ви хочете більше дізнатися про наші проекти, скористайтесь меню праворуч і перейдіть на сектори, які вас цікавлять. Зв’язатися з нами ви можете за електронною адресою arts@britishcouncil.org.ua.

Щоб дізнатися більше про нашу глобальну програму, відвідайте наш основний сайт або завантажте нашу нову стратегію у сфері мистецтва.