Сайт «Культура і Креативність» створено у 2015 році в рамках Програми ЄС для підтримки внеску культури в соціально-економічний розвиток шести країн Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна).

За час свого існування сайт набув популярності та став корисним ресурсом для представників культурних і креативних індустрій. Відколи Програма ЄС припинила свою роботу, сайт працює за підтримки Британської Ради.

Наразі Британська Рада опікується сайтом із загальною аудиторією понад 1 000 000 полісімейкерів, культурних менеджерів та інших фахівців сектору не тільки в країнах Східного партнерства, але й за його межами, в ЄС, Росії, США та Центральній Азії.

Сайт продовжує розвивати потенціал культурних і креативних індустрій країн Східного партнерства та щоденно інформуємо загал про найкращі практики, інструменти та можливості сектору.

Одним з найбільш популярних розділів сайту є онлайн-курси. Наразі відкрито 16 онлайн-курсів (англійською з субтитрами на російській та інших мовах Східного партнерства), кожен з яких містить короткі відео з додатковими матеріалами, інфографікою та корисними посиланнями. Після завершення курсу можна отримати сертифікат.

Також запрошуємо підписатися на Facebook-сторінку сайту та приєднатися до Асоціації «Культура і Креативність».