Global Short Docs Forum 2019

Global Short Docs Forum (GSDF) — нова ініціатива, яка надає унікальну можливість режисерам короткометражних документальних фільмів познайомитися з сучасними цифровими платформами та об'єднати свої зусилля у роботі з ними.

Ми отримали напрочуд різноманітні заявки з усіх куточків планети та раді оголосити імена 16 режисерів та режисерок, відібраних для участі в другому Global Short Docs Forum!

Створений для налагодження зв’язків між цифровими платформами та документаліст(к)ами короткометражних фільмів, Форум спрямовуватиме й навчатиме цю групу талановитих режисерів та режисерок, допомагаючи їм робити нові кроки у своїй кар’єрі.

Цьогоріч Форум відбудеться з 26 по 29 березня в Києві під час Docudays UA. Протягом 4-денного воркшопу відібрані документаліст(к)и матимуть шанс навчатися в експертів та експерток кіноіндустрії, будувати свою мережу нових знайомств і, зрештою, презентувати власні ідеї проектів представникам та представницям цифрових платформ.

Фіналісти

Еліза Беніна – Латвія

Ізабель Кокерелл – Великобританія

Леся Дяк – Україна

Ангус Дансір – Великобританія

Альба Джарамілло – Колумбія/США

Кетевані Капанадзе – Грузія

Оуен Кін – Великобританія

Таїсія Кутузова – Україна

Андре Ларссон – Швеція

Денис Лукошкін – Україна

Даміола Онафува – Нігерія

Роксі Рейвені – Великобританія

Лара Тейлор – Південна Африка

Юе Ву – Китай

Лесь Якимчук – Україна

Юрій Юдін – Україна

Форум

GSDF — щорічний форум. Перший форум відбувся у 2018 році в Лондоні. Дивитися відео — тут.

У 2019 році форум відбудеться в Києві у рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Відібрані документалісти відвідають 4-денний воркшоп, який включає тренінг із навичок пітчингу, після чого відбудуться зустрічі з представниками цифрових платформ.

Витрати на проїзд та проживання покриває Форум.

Ключові дати

Дедлайн подачі заявок: 23 листопада 2018 року.

Оголошення відібраних проектів: 15 січня 2019 року.

Дати проведення GSDF у Києві: 26–29 березня 2019 року.

Більше дізнатися про програму можна тут:

Global Short Docs Forum організовано One World Media. Спонсор форуму у 2019-році — Facebook Journalism Project. Форум проходитиме за підтримки Британської Ради в Україні та Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.