New British Film Festival 2019

З 28 листопада по 4 грудня відбудеться 19-й фестиваль «Нове британське кіно», який організовує Британська Рада в Україні та кінодистриб’ютор «Артхаус Трафік». Цьогорічна програма фестивалю незмінно насичена – призери Канн, фаворити британських премій та фестивальні хіти. Покази фестивалю проходять у кінотеатрі «Жовтень».

Почесною гостею фестивалю «Нове британське кіно» стане Аґнешка Голланд, триразова номінантка на премію «Оскар», режисерка та сценаристка культових фільмів та серіалів. Вона особисто представить фільм-відкриття фестивалю, свою нову роботу – драму «Ціна правди». Фільм розповідає історію валлійського репортера Ґарета Джонса, який вперше в західній пресі заявив про український Голодомор. У головних ролях – Джеймс Нортон («Війна і мир») та Ванесса Кірбі («Корона»). «Ціна правди» стала першою копродукційною стрічкою України та Великої Британії.

Цього року фестиваль «Нове британське кіно» став ще доступнішим для людей з порушенням зору або слуху. Фільм-відкриття фестивалю та соціальна драма «Вас не було на місці» будуть показані з тифлоперекладом (додаткова аудіодоріжка в навушниках, яка пояснює, що відбувається у сценах фільму, для людей з порушенням зору) та спеціальним субтитруванням (текстова доріжка, що супроводжує фільм написами у нижній частині екрану для людей з порушенням слуху).