У рамках нашої кінопрограми ми підтримуємо програмний обмін між британськими та українськими кінофестивалями.

Чілдрен КіноФест

У рамках політики Британської Ради щодо захисту дітей та інклюзивності ми з гордістю підтримуємо цьогорічний Чілдрен Кінофест та надаємо британський фільм для відкриття його програми — захоплюючу історію «Зоопарк» про підлітків, які намагаються врятувати тварин з місцевого зоопарку Белфаста від бомбардувань у 1941 році. Показ супроводжуватиметься тифлокоментарем для дітей з вадами зору 

ЧілдренКіноФест — міжнародний кінофестиваль для дітей і підлітків, створений з метою виховання нового покоління кіноглядачів в Україні, розвитку практик сімейного культурного дозвілля та просування мистецтва кіно. Фестиваль проходить у більш ніж двадцяти містах України — від міст-мільйонників до регіональних центрів. Минулого року покази фестивалю відвідали понад 42 000 глядачів.  

Дізнайтеся більше на сайті фестивалю.

КМКФ «Молодість»

У рамках нашої тривалої співпраці з КМКФ «Молодість», у 2019 році ми підтримуємо  програму «Сонячний зайчик»/Sunny Bunny з метою підтримати ЛГБТ-права та підвищити обізнаність про ЛГБТ-спільноту в Україні. 

Британська Рада підтримує показ фільму Віта і Вірджинія – фільм про історію яскравого та сміливого роману між двома  письменницями: Вітою Секвілл-Вест і Вірджинією Вулф.  

Дізнайтеся більше на сайті фестивалю.