Гості форуму Selector Pro

Макс Купер

Всесвітньо відомий британський електронний продюсер і музикант. У минулому оглядач журналу Clash, Макс приніс на електронну сцену яскраві концепції та цілу низку нових смислів, раніше невластивих техно-музиці. Макс Купер вміло поєднує трендові звучання довколаклубної електронної музики та напрацювання європейського музичного авангарду. Особливу увагу приділяє власним живим шоу - високотехнологічним аудіовізуальним перформансам, які вражають уяву глядача. Вже не перший рік Макс входить до найкращих live-перформерів світової електронної сцени за версією Resident Advisor. В рамках Selector Live Макс Купер виступить у Довженко-Центрі зі своїм найвідомішим шоу Emergence, що поєднує музику, відео і науку. На форумі Selector Pro візьме участь у панелі Visual Enhancements for Music Performances разом з українськими колегами Юрієм Костенком (Front Pictures) і Максимом Побережським (BLCK BOX).

Кріс Кук

Людина, котра знає все про те, як влаштована музична індустрія! В минулому журналіст і оглядач, Кріс відомий сьогодні як MD (маркетинг-директор) та бізнес-редактор знаного британського сервісу Complete Music Update.

CMU (компанію частіше називають саме так) - постачальник послуг для музичної індустрії Великої Британії. Команда CMU займається навчанням і консалтингом великих музичних компаній, має розгалужену мережу власних медіа-платформ. CMU Daily, CMU Digest, CMU Trends і Setlist Podcast - 4 основні новинні/аналітичні сайти в структурі CMU, які в Британії називають «цифровою Біблією» для всіх, хто працює в музичній індустрії.

Кріс Кук відкриє програму зимового форуму доповіддю та презентацією на тему How to Make Money on YouTube & other online streaming services.

Анна Яцкевич

A&R (артисти і репертуар) - менеджер британського лейбла Warp Records. Разом із Ninja Tune Warp Records мав найбільший вплив на розвиток британської електронної музики за останні 25 років. У різний час на лейблі виходили знакові релізи Aphex Twin, Flying Lotus, Boards of Canada, Autechre, Mark Pritchard і багатьох інших.

Анна займає одразу дві посади у Warp Records. Друга, не менш важлива: Creative Sync Manager. Вона відповідає за ліцензування музики з каталогу лейбла для реклами, кіно, ТБ і комп'ютерних ігор. Раніше вона працювала у великому агентстві Manners McDadde Publishing, яке представляє інтереси Nils Frahm, Matthew Herbert, Max Richter - затребуваних артистів у сегменті паблішингу й синхронізації.

Анна виступить у панелі Selling Music for Video Games разом з українським саунд-продюсером Олександром Павленком (Sunchase) і розповість про специфіку роботи в цьому перспективному напрямку музичного бізнесу.

Табіта Торлу-Бангура

Менеджер із роботи з партнерами лондонської радіостанції NTS Radio. Посаду CEО в структурі NTS Radio займає Фемі Адейємі, відомий також як один із засновників Boiler Room. NTS Radio – нова пристрасть Фемі. Незалежна станція, мережа мовлення якої охоплює більше 30 міст від Лос-Анджелеса до Шанхая. NTS – це передусім міцна спільнота артистів, музикантів, радіоведучих, селекціонерів і меломанів. Друзі та часті гості станції: Four Tet, Floating Points, Jamie XX, Jessie Ware, Kelela, Theo Parrish і багато інших. Крім того, Табіта виступає як діджей під псевдонімом TTB та веде на NTS Radio власне шоу.

Табіта виступить із воркшопом з просування медіа-проектів і розповість про те, як правильно сформувати спільноту на його базі. Крім того, Табіта стане учасницею панелі How Did You Get Here разом з Анною Яцкевич із лейбла Warp Records і більше розповість про свій шлях у музичній індустрії.

Гавейн Г’юітт

Менеджер із досліджень і розробок у компанії DRAKE Music, яка, серед іншого, займається створенням музичних інструментів для людей з інвалідністю. Гавейн - інженер-технолог і композитор. Людина, однаково захоплена музикою й соціальною роботою, Г’юітт вірить в силу поспільності музики й акцентує увагу на її важливій ролі в роботі з проблемними групами підлітків: з дітьми, усуненими від шкільної освіти, дітьми-інвалідами, неповнолітніми злочинцями. Гавейн - автор низки освітніх методик, відомої в Британії книги «Музичний знак» і досвідчений лектор, чиї форуми та семінари регулярно проходять не тільки на базі DRAKE Music, але і в Королівській Музичній Академії Великої Британії. Г’юітт виступить із презентацією проекту DRAKE Music, розповість про напрямки діяльності цієї компанії, покаже її останні розробки та відповість на запитання аудиторії.