New British Film Festival 2013
New British Film Festival 2013

Фестиваль "Нове британське кіно" - давно відома і популярна подія, що демонструє добірку найсвіжішого британського кіно. Щорічно у листопаді нас дивляться 10 000 глядачів  у кінотеатрах Києва, Одеси, Львова, Харкова, Полтави, Чернівців, Донецька, Дніпропетровська, Тернополя, Вінниці та Запоріжжя. У співпраці з нашим партнером, компанією "Артхаус Трафік", Британська Рада:

  • проводить програму з художніх, документальних та короткометражних фільмів з Великої Британії 
  • готує незвичні міжмистецькі заходи, зокрема воркшопи, перформанси або музичні виступи
  • промотує кращих кіновиробників та акторів з Об`єднаного Королівства
  • проводить дискусії та дебати про сучасне кіно

З 2000 року фестиваль британського кіно в Україні приймав як визначних гостей, таких як сер Річард Ейр, так і молодих талановитих кіномитців, що роблять свої перші кроки в кіноіндустрії, - зокрема Ніка Уайтфілда, перший художній фільм якого, "Скелети", отримав нагороду Единбурзького міжнародного кінофестивалю в 2012 році в номінації "Кращий британський фільм".

У 2013 році глядачі фестивалю у Києві та Одесі побачили знаменитий проект Королівського національного театру – кіноверсію постановки лауреата "Оскара" Денні Бойла "Франкенштейн" із Бенедиктом Камбербетчем і Джонні Лі Міллером у головних ролях, що демонструвався в Україні вперше.

Наступного року на 14-му фестивалі була представлена одна з найочікуваніших прем'єр Сполученого Королівства - біографічна стрічка культового режисера Майкла Лі "Вільям Тернер", що була відзначена на Каннському кінофестивалі нагородою за найкращу чоловічу роль і премією "Британія" за найкращу режисуру.

Також у 2014 році ми продовжили співпрацю з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) і провели перший "Сімейний вікенд", у рамках якого на гостей чекали безкоштовні кінопокази, а також ігри, конкурси та кіноатракціони від фестивалю Чілдрен КіноФест.

Зовнішні посилання