Musician with a guitar

Ваш шанс бути представленим у глобальному радіошоу

В рамках нашої програми #AtHome, ми організовуємо конкурс Selector Radio, щоб дати музикантам із України можливість бути представленими у нашому глобальному радіошоу.

Selector Radio транслює найкращу музику з Великої Британії та підтримує нові таланти в понад 30 країнах світу, щотижня об’єднуючи міжнародну спільноту меломанів від Іспанії до Китаю. Щотижневе двогодинне шоу, яке веде Джемз Супернова, включає музику будь-якого гурта, виконавця й будь-якого жанру, якщо це нова й захоплива музика.

Щоб спілкуватися зі слухачами з усього світу та знаходити нові свіжі таланти, ведуча шоу Джамз Супернова час від часу включає в шоу треки з інших країн. Цього літа ми організували відкритий конкурс для артистів з усіх країн Східної Європи та Центральної Азії, які можуть отримати шанс представити свою музику міжнародній аудиторії.

Усі заявки на конкурс спочатку оцінюватиме міжнародна колегія. Вони виберуть 10 треків, які потраплять на онлайн-голосування, де ви разом з рештою міжнародної аудиторії Selector отримаєте можливість проголосувати за свій улюблений. У той же час ведуча Selector Radio Джемз Супернова також вибере свій улюблений трек. Після голосування трек, вибраний публікою, та трек, вибраний Джемз, пролунають у Selector для 4 мільйонів слухачів у всьому світі!

Інформаційний партнер Selector Radio в Україні - UA: Радіо Промінь.

Розклад конкурсу Selector Radio

16–30 липня Подача заявок
31 липня –17 серпня Міжнародне жюрі та Джемз Супернова відбирають 10 треків
18–28 серпня Інтернет-голосування
31 серпня Оголошення двох переможців, одного обраного Джемз Супернова, та одного, обраного міжнародним онлайн-голосуванням!
4 вересня Вихід Selector Radio з двома переможцями