Будьте в курсі останніх новин Сезону культури Велика Британія/Україна.

Дізнавайтеся про найближчі події та отримуйте корисну інформацію.

Усі поля обов’язкові для заповнення.

Щоб підписатись на новини Сезону культури Велика Британія/Україна, позначте це поле та натисніть кнопку "Надіслати

Британська Рада контролює зберігання інформації, яку ви нам надали для підписки. Це означає, що Британська Рада є відповідальною за те, як ваша інформація збирається та використовується. Ми будемо обробляти інформацію тільки за вашої згоди.

Ви зможете скасувати підписку в будь-який час, якщо ви перейдете за посиланням скасувати підписку у листі розсилки новин.

Британська Рада буде ділитися вашими даними з Campaign Monitor (сервіс з розсилки новин), в ролі розпорядника персональних даних. Ми будемо зберігати ваші персональні дані, допоки ви будете підписані на нашу розсилку і переглядатимо статус щорічно, з моменту підписки.

Захист Даних

Британська Рада дотримується закону про захист даних у Великій Британії та законів інших країн, які відповідають міжнародним стандартам.

Ви маєте право вимагати копію інформації, яка у нас є про вас, і право вимагати від нас виправлення будь-яких неточностей у цій інформації. Якщо у вас виникли побоювання щодо використання вашої особистої інформації, ви також маєте право подати скаргу до регулятора конфіденційності. Щоб реалізувати свої права відповідно до Загального регламенту про захист даних (GDPR) Великої Британії та Закону про захист даних 2018 року, зв’яжіться з нами за адресою IGDisclosures@britishcouncil.org.

Для отримання детальної інформації, будь ласка, зверніться до розділу про конфіденційність нашого вебсайту або зверніться до місцевого офісу Британської Ради.