Богдана Шкінь, проєкт «Online Academy of Jewelry Art».

Переможець національного рівня Big Idea Challenge 2019 у категорії Creative.

Ідея онлайн школи ювелірної справи у мене з’явилась ще коли я навчалась на кафедрі металу у Львівській національній академії мистецтв. Так, на курсі ми торкались ювелірної справи, але дуже поверхнево і присвятили цьому мало часу. Тому з’явилась ідея створити таку освіту онлайн, яка б допомогла отримати саме цю професію, не залежно від місця знаходження. 

Моя участь у конкурсі Big Idea Challenge розпочалася з майстер-класу з підготовки пітчів. На майстер-класі я дізналась про формат пітчу своєї ідеї, створила текст і потренувалась його презентувати. Ми відзняли відео-пітч на початку  тренінгу і наприкінці - різниця була показова. Після цього, в мене немає проблем з тим, щоб вкласти свою думку в одну хвилину.

Для самого конкурсу необхідно записати відео-пітч англійською, і саме переклад був для мене складною справою, решта процесів були досить прості. Загалом на запис пішов один день.

Коли я дізналась, що перемогла в одній із категорій – це стало для мене підтвердженням того, що ідея, яку я придумала, живе не тільки в моїй голові, не тільки я вважаю її класною. Підтвердження зі сторони дало мені  більше впевненості в тому, що треба продовжувати рухатись і створювати цей проєкт.

Однозначно такі конкурси дають можливість прокачати навички самопрезентації та дуже корисні для саморозвитку.  Майбутнім учасникам конкурсу я рекомендую обов’язково відвідати майстер клас з пітчінгу, а також приділити увагу якості звуку та картинки, аби відео було зручно дивитись. Також важливо говорити  дуже чітко й впевнено, бо відеопрезентація має колосальне значення. 

Після конкурсу я отримала менторську підтримку та можливість пройти додаткові тренінги Британської Ради, які були дуже корисними для нетворкінгу та розвитку проєкту.