Команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка з фасилітатором і тренерами Програми

«Програма сприяє реальному реформуванню вищої освіти в Україні через запровадження цінностей вільного спілкування, відповідальності кожної людини за зміни в українських університетах, розвиток лідерського потенціалу всіх суб’єктів університетської спільноти» 

Світлана Пащенко, Заступник декана факультету психології з наукової роботи та міжнародної співпраці

Проект

Софт Скіллз Портал для Лідерства 

Профіль університету

У рамках Програми команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка здійснила візит до Нортумбрійського університету (Велика Британія) 1-5 листопада 2016 р. Учасники ознайомилися з системою управління британського університету, а також проаналізували його досвід запровадження в університетському кампусі системи підтримки студентами один одного та розвитку майбутніх лідерів – агентів змін через органи студентського самоврядування та інституції / групи неформальної освіти.  

У ході візиту було підписано Меморандум про співпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Нортумбрійським університетом. 

Презентація результатів участі в Програмі

«Програма системно змінює як учасників, так і університет (через залучення вищого керівництва). Взаємозв’язки змінюються з вертикальних застарілих на горизонтальні, засновані на доброзичливості, відкритості, свободі, що неймовірно розкриває бурхливий розвиток ідей, новацій, продуктивних змін» 

Ганна Харламова, Доцент кафедри економічної кібернетики

Зовнішні посилання