Кмївський національний університет технологій та дизайну
Команда Київського національного університету технологій та дизайну з фасилітатором Тетяною Модестовою

«Участь у Програмі дозволила розвинути лідерський інноваційний потенціал університету на розширеній основі: за 2017 р. подати 17 міжнародних інноваційно-дослідницьких грантів і створити інфраструктуру, яка відповідає необхідності реалізації виграних 4 грантів – коворкінг-центру»

Валерія Щербак, директор НДІ Економіки

Проект

Розвиток підприємницьких та інноваційних ініціатив в університеті  

Презентація результатів участі в Програмі

У рамках Програми команда Київського національного університету технологій та дизайну відвідала Саутгемптонський університет (Велика Британія) 7-11 січня 2018 р. Учасники вивчили кращі практики британського університету та його досвіду впровадження інновацій, а також обговорили шляхи вдосконалення системи менеджменту якості вітчизняного університету та подальші інституційні зміни. 

Під час візиту сторони підписали Угоду про академічне співробітництво між Київським національним університетом технологій та дизайну та Саутгемптонським університетом. 

Університети підготували ряд спільних заявок на участь у програмах Erasmus+ і Горизонт 2020. 

Подальші ідеї для розвитку партнерських відносин між університетами було обговорено в рамках візиту представника Саутгемптонського університету до КНУТД 15 лютого 2018 р. 

«Я особисто збагатилася неймовірним досвідом, змогла практично застосувати делегування повноважень, так звану систему розподіленого лідерства на робочому місці» 

Людмила Ганущак-Єфіменко, завідувач кафедри підприємництва та бізнесу

Зовнішні посилання